ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی بازی The Day Before منتشر شد

۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۳

وب‌سایت IGN و استودیوی مایتونا (Mytona) اخیراً یک ویدیوی ۱۳ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی The Day Before را به اشتراک گذاشته‌اند.

در ویدیوی جدید منتشر شده از گیم‌پلی بازی The Day Before، بخش‌هایی از مبارزات با افراد آلوده، رانندگی وسایل نقلیه و موارد دیگر نمایش داده شده‌اند. وقایع این بازی که عنوانی در سبک بقا و MMO است، در ایالات متحده و پس از یک همه‌گیری جریان دارد. در این اثر بازی‌بازان برای زنده ماندن باید به جمع‌آوری آیتم‌ها و منابع مورد نیاز بپردازند. در این میان، افراد آلوده به ویروس نیز تهدید اصلی محسوب می‌شوند و باید با آن‌ها مبارزه کنند. بازی‌بازان برای کسب منابع مورد نیاز مجبور به جستجوی خانه‌ها، وسایل نقلیه و آسمان‌خراش‌های متروکه هستند. می‌توانید با استفاده از سلاح‌های واقع‌گرایانه، افراد آلوده شده و سایر بازی‌بازان را از بین ببرید. همچنین به لطف وجود وسایل نقلیه می‌توانید به اکتشاف در جهان این عنوان بپردازید. علاوه بر این موارد، بازی‌بازان می‌توانند آیتم‌های غیر ضروری خود را بفروشند و منابع مورد نیاز خود را کسب کنند.

بازی The Day Before در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه است و در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. با این حال، احتمال عرضه‌ی این بازی بر روی کنسول‌های نسل نهم وجود دارد. در پایان می‌توانید ویدیوی جدید منتشر شده از گیم‌پلی این بازی را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

31
5
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید