خبرنامه ۱۵؛ مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌‌ی گذشته

محسن رضوی فر
۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - 21:01

پانزدهمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مروری بر مهم‌ترین اخبار دنیای بازی در هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول هفته به دلیل درس، کار‌ و گرفتاری‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا به صورت هفتگی از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌های جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در هفته‌ای که گذشت، سرانجام تاریخ برگزاری مراسم E3 2021 مشخص شد. این رویداد که قرار است به صورت دیجیتالی برگزار ‌شود، از تاریخ ۲۲ خرداد (۱۲ ژوئن) آغاز و تا ۲۵ خرداد (۱۵ ژوئن) ادامه خواهد داشت. شرکت‌های مایکروسافت، نینتندو، برادران وارنر و تیک-تو حضور خود را در این رویداد اعلام کرده‌اند. از طرف دیگر روند ادغام شرکت گیرباکس (Gearbox) با کمپانی امبریسر گروپ (Embracer Group) تکمیل گردید. همچنین کارگردان بازی Demon’s Souls Remake جدایی خود را از شرکت سونی اعلام کرد.

با پانزدهمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما مخاطبان گرامی می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با دو کیفیت مختلف نیز دانلود کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید