به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد

۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷

شرکت سازنده‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War امروز دست به انتشار یک به‌روزرسانی دیگر برای این عنوان زد تا به محتویات آن اضافه کرده باشد.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های گوناگونی از سری Call of Duty: Black Ops Cold War در دسترس قرار گرفته است که هر یک جذابیت‌های خاص خود را دارد. یکی از نسخه‌های تازه‌ی این فرنچایز با نام Call of Duty: Black Ops Cold War اواخر سال گذشته منتشر شد و به محبوبیت زیادی هم دست یافت. حالت‌های مختلفی در منوی این عنوان به چشم می‌خورد و یکی از دلایل استقبال خوب افراد را باید همین موضوع به شمار آورد. علاوه‌بر آن، تیم سازنده هر چند وقت یک بار سعی دارد تا رویدادهای جذابی را در این بازی برگزار کند. گفتنی است که دو استودیوی تری‌آرک (Treyarch) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War با وجود تمام جذابیت‌ها، مشکلات آزار دهنده‌ای هم در خود دارد. همین قضیه باعث شده است تا تیم سازنده برای توسعه‌ی به‌روزرسانی‌های متنوع دست به کار شود. عجیب است که چندی پیش گلیچی در این بازی پیدا شد و با وجود آن، بازی‌بازان نمی‌توانستند از تیر و کمان‌هایشان استفاده کنند. البته خوشبختانه این مشکل برطرف شد.

حال تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در دسترس قرار گرفته و به وسیله‌ی آن، چند سلاح جدید و جذاب به بازی اضافه شده است. همچنین مشکلات و باگ‌های مربوط به نقشه‌ی Miami Strike این عنوان برطرف شده است تا هواداران با خیال راحت‌تری آن را ادامه دهند. برخی از قسمت‌های دیگر این عنوان نیز ایراداتی داشت که آن‌ها نیز رفع شد. شاید بدانید که فصل دوم این اثر نیز آغاز شده است و در همین راستا، استودیوی سازنده قصد دارد تا رفته رفته به محتویات این بازی اضافه کند. حال باید منتظر بود و دید که برنامه‌های این تیم برای آینده چگونه خواهد بود.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.

5
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید