تریلری از گیم‌پلی بازی Path of Exile 2 منتشر شد

۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۴

استودیوی سازنده‌ی بازی Path of Exile 2 که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز دست به کار شد و تریلری از گیم‌پلی آن را در اختیار طرفداران قرار داد.

استودیوی گریندینگ گیر گیمز (Grinding Gear Games) قرار است به صورت‌ هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی دومین نسخه از سری Path of Exile را به عهده داشته باشد. این بازی اکشن و نقش‌آفرینی برای نخستین بار در ماه نوامبر سال گذشته معرفی شد، اما اطلاعات چندانی پیرامون آن در دسترس قرار نگرفت. سازندگان رفته رفته در حال انتشار برخی از جزئیات در این زمینه هستند. حال تازه‌ترین تریلر از گیم‌پلی این اثر عرضه شده است و ظاهرا بازی‌بازان تا این لحظه از آن رضایت داشته‌اند.

Path of Exile 2 داستانی کاملا جدید و متفاوت با نسخه‌ی اول خواهد داشت. همچنین به گفته‌ی سازندگان، سرورهای این عنوان بسیار قدرتمند خواهند بود تا بازی‌بازان مشکلی در خصوص انجام رقابت‌های آنلاین نداشته باشند. البته به نظر می‌رسد که برخی از شخصیت‌های نسخه‌ی اول در این نسخه نیز حضور دارند که این قضیه می‌تواند به جذابیت‌های آن اضافه کند. در تریلر جدید این بازی می‌توانید بیشتر به تماشای صحنه‌های مربوط به مبارزات این بازی و محیط آن بپردازید و به طور کلی تصمیم‌گیری بهتری در خصوص تجربه‌ی آن داشته باشید.

گفتنی است که مهارت‌ها و فنون به کار رفته در بازی Path of Exile 2 نیز تفاوت‌هایی با نسخه‌ی اول دارد و این نشان می‌دهد که تیم سازنده وقت زیادی را صرف توسعه‌ی آن می‌کند. حتی این تیم سلاح‌های دیگری را برای این نسخه در نظر گرفته‌اند تا بازی‌بازان به طور کلی ساعت‌ها با آن سرگرم شوند. متاسفانه هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی مشخص نیست و این اتفاق ممکن است در روزها و ماه‌های آینده رقم بخورد. در پایان می‌توانید ویدئوی مربوط به گیم‌پلی بازی Path of Exile 2 را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

8
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید