شایعه: پشتیبانی از دستگاه‌های صوتی بلوتوثی به کنسول نینتندو سوییچ اضافه خواهد شد

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۰

در ادامه‌ی روند استخراج دیتاها از آخرین به‌روزرسان منتشر شده برای کنسول سوییچ، دیتاماینرها اطلاعاتی از قابلیت پشتیبانی از پخش‌کننده‌های صوتی بی‌سیم به وسیله‌ی بلوتوث را در آن یافتند.

چندی پیش یکی از دیتاماینرها با نام OatmealDome توانسته بود تا اطلاعاتی از نسخه‌ی جدید کنسول سوییچ را در دیتاهای آخرین به‌روزرسانی این کنسول بیابد و اکنون نیز نوبت به موردی تازه و پرکاربرد است که راه خود را به سمت این کنسول و یا احتمالاً کنسول قدرتمندتر آینده‌ی سوییچ باز کند. همان‌طور که مطلع هستید، کنسول نینتندو سوییچ در حال حاضر از هدست‌ها و دستگاه‌های صوتی بی‌سیم پشتیبانی نمی‌کند و کاربران نیز برای انجام این امر مجبور به استفاده از دستگاه‌های سوم برای برقراری ارتباط بی‌سیم بین کنسول و دستگاه صوتی خود هستند.

اما طبق گفته‌ی OatmealDome، وی موفق شده تا در دیتاهای به‌روزرسان ۱۲٫۰٫۰ این کنسول، درایوری مربوط به پشتیبانی از دستگاه‌های صوتی بی‌سیم بلوتوثی بیابد. به هر حال، اکنون و با توجه به این اطلاعات استخراج شده از به‌روزرسان جدید سوییچ می‌توان ادعا کرد که بیش از هر زمان دیگری به معرفی کنسول نینتندو سوییچ پرو و یا سوپر سوییچ نزدیک شده‌ایم.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا نینتندو سوییچ پرو با توجه به استفاده‌ی احتمالی از قابلیت‌هایی نظیر DLSS انویدیا می‌تواند قدمی بزرگ در همگام‌سازی قدرت سخت‌افزاری خود و استانداردهای فعلی در صنعت بازی‌های ویدیویی را بردارد یا خیر؟

5
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید