استودیوی دونتناد به نشر بازی‌های ثرد پارتی خواهد پرداخت

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۸

استودیوی دونتناد اینترتینمنت (Dontnod Entertainment) به صورت رسمی اعلام کرد از این پس وظیفه‌ی نشر عناوین ثرد پارتی را برعهده خواهد داشت. در همین راستا، آن‌ها با یک استودیوی دانمارکی به نام PortaPlay برای ساخت یک پروژه‌ی جدید در حال توسعه همکاری می‌کنند.

دونتناد پیش از این و در سال گذشته‎‌ی میلادی اعلام کرده بود که به عنوان ناشر بازی‌های ثرد پارتی فعالیت خواهد کرد. استودیوی PortaPlay که با دونتناد همکاری می‌کند، در شهر کپنهاگن دانمارک مستقر است. این استودیو شامل ۱۰ نفر از توسعه‌دهندگان باتجربه است و یک اثر اورجینال را در دست توسعه دارد که با دید و ارزش‌های دونتناد مطابقت خواهد داشت. این بازی اولین عنوان منتشر شده توسط دونتناد اینترتینمنت خواهد بود که توسط یک استودیوی خارجی ساخته شده است.

خاویر اسپینات (Xavier Spinat)، رئیس بخش نشر دونتناد، در این باره گفت:

ما به عنوان ناشر می‌خواهیم تجربه‌هایی را به بازی‌بازان ارائه دهیم که برای اکثر مخاطبان قابل دسترس باشد. از اولین گفتگوی ما با PortaPlay، برای ما روشن شد که تولید و انتشار مشترک این عنوان جدید به ما اجازه می‌دهد سرمایه‌های خود را با یک بازی تولیدات داخلی گسترش دهیم و در عین حال به DNA خود نیز وفادار می‌مانیم. ما قادر خواهیم بود دانش خود را از بازار و مطابق با انتظارات جامعه‌ی طرفداران، به کمک شریک تجاری خود ارائه دهیم.

همچنین Hans von Knut Skovfoged، رئیس استودیوی PortaPlay، در این خصوص اظهار داشت:

ما احساس می‌کنیم که باید روی بازی‌های معنادار کار کنیم. بازی‌هایی که ترکیبی از مکانیزم جامع و داستان‌سرایی در مورد افرادی که در شرایط بحرانی هستند و با معضلات اخلاقی دست و پنجه نرم می‌کنند. بنابراین این مشارکت جدید برای ما یک فرصت عالی است. این امر نه تنها این فرصت را به ما می‌دهد تا با همه طرفداران سری بازی‌های استودیوی دونتناد ارتباط برقرار کنیم، بلکه به ما این اجازه را می‌دهد تا با برخی از بهترین استعدادها در این زمینه کار کنیم تا بهترین تجربه‌ی ممکن را به مخاطبان ارائه دهیم.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در خصوص پروژه‌ی مشترک دونتناد اینترتینمنت و PortaPlay در دسترس نیست.

8
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید