محتویات عنوان Bowser’s Fury به بازی Super Smash Bros. Ultimate اضافه خواهد شد

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵

این طور که به نظر می‌رسد، شرکت نینتندو قصد دارد تا محتویاتی از بازی جدید Bowser’s Fury را به عنوان Super Smash Bros. Ultimate اضافه کند. این اتفاق به وسیله‌ی یک رویداد کوتاه مدت رخ خواهد داد.

Super Smash Bros. Ultimate از سری عناوین جذاب در ژانر مبارزه‌ای است که در گذشته به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. شاید بتوان یکی از دلایل خرید کنسول نینتندو سوییچ توسط بازی‌بازان را وجود همین عنوان به حساب آورد. در این اثر قادر هستید تا شخصیت دلخواه خود از سایر عناوین را انتخاب کرده و حالت‌های گوناگونی را برای شروع یک رقابت جالب آغاز نمایید. قابل ذکر است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان در امر ساخت و نشر این بازی نقش داشته است.

چندی پیش رویدادی در بازی Super Smash Bros. Ultimate در دسترس قرار گرفت و بازی‌بازان به وسیله‌ی آن می‌توانستند تا محتویاتی از عنوان Monster Hunter Rise در اختیار داشته باشند. محتویات مربوط به این رویداد مورد استقبال بازی‌بازان قرار گرفت. همین امر باعث شد تا شرکت نینتندو باز هم برای محتویاتی از سایر عناوین به فکر باشد. به همین دلیل است که رویدادی در خصوص بازی Bowser’s Fury از تاریخ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ (۹ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) در این عنوان برگزار می‌شود و به مدت چهار روز هم ادامه خواهد داشت. با این رویداد، بخش تازه‌ای در منوی بازی Super Smash Bros. Ultimate ایجاد می‌شود و هواداران می‌توانند از محتویاتی همچون لباس‌ها و آبتم‌های جدید مربوط به بازی ذکر شده بهره‌مند شوند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این عنوان هستید، این رویداد می‌تواند سهم موثری در سرگرم شدن شما ایفا کند.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Super Smash Bros. Ultimate، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

4
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید