نقشه‌ی جدیدی به بازی PUBG Mobile اضافه شد

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶

همان‌طور که اطلاع دارید، این روزها اخبار زیادی از بازی PUBG Mobile در دسترس قرار می‌گیرد. امروز هم تیم سازنده‌ی این عنوان اعلام کرد که نقشه‌ی تازه‌ای به آن اضافه شده است.

PUBG Mobile عنوانی هیجان‌انگیز در سبک بتل رویال است که بر روی گوشی‌های هوشمند عرضه شد و به موفقیت هم رسید. آمار بازی‌بازان این بازی روز به روز در حال افزایش است و بازی‌بازان از وجود حالت‌های متنوع در آن لذت می‌برند. یکی از دلایل استقبال خوب بازی‌بازان را باید پشتیبانی بسیار خوب تیم سازنده دانست. حال امروز هم یک به‌روزرسانی برای این عنوان عرضه شده است که نقشه‌ای به نام Karakin را به آن اصافه می‌کند.

جالب است بدانید که تیم سازنده‌ی PUBG Mobile تا این لحظه حدود ۵ میلیارد دلار از این بازی درآمدزایی داشته‌ است و یکی از دلایل ادامه‌ی پشتیبانی را هم باید همین قضیه به شمار آورد. در نقشه‌ی جدید این بازی که بالاتر گفته شد، برای ۶۴ بازی‌باز گنجایش دارد. خوشبختانه گوناگونی خوبی را در این نقشه شاهد هستیم و بازی‌بازان علاوه‌بر رقابت با سایر افراد، قادر به کشف رمز و رازهایی هم خواهند بود. این نقشه از کوه‌ها و ساختمان‌هایی پوشیده شده است و در مجموع می‌تواند محل جالب توجهی برای مبارزه با دیگران باشد.

با توجه به این که سرورهای بازی PUBG Lite در حال خاموش شدن هستند، استودیوی سازنده در نظر دارد تا تمام تمرکز خود را بر روی عنوان PUBG Mobile بگذارد. امروز تریلر کوتاهی هم از نقشه‌ی جدید این اثر در دسترس قرار گرفته است که بخش‌هایی از آن را به تصویر می‌کشد. این بازی در حال حاضر بر روی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است. در پایان می‌توانید این ویدئو را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

28
7
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید