ناتی داگ : در جهان The Last of Us حتی یک دشمن هم می تواند شما را بکشد

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۳

رور به روز به تاریخ انتشار عنوان اکشن ماجراجویانه و همچنین یکی از بزرگ ترین بازی های این چند سال اخیر یعنی The Last of Us نزدیک می شویم و به همین علت اطلاعات کلیدی از این بازی در حال منتشر شدن هستند. حال ناتی داگ به تازگی اعلام کرده است که جهان خطرناک The Last of Us جایی است که حتی یک دشمن هم توانایی کشتن شما را خواهد داشت. همچنین اطلاعات جدید دیگری هم از گیم پلی این بازی منتشر شده است.

Ricky Cambier طراح ارشد بازی اخیرا در گفتگویی با مجله ی رسمی PlayStation انگلستان در این مورد اعلام کرده است :

ما می خواهیم که شما به این فکر کنید که در یک جهان با منابع محدود هستید ، آیا در برابر چنین مشکلاتی فرار خواهید کرد ؟ در برابر چنین وضعیتی باید چه بکنید ؟ می کشید یا کشته می شوید ؟ دشمنان بازی قصد دارند شما را بکشند و شما نیز کسی را دارید که باید از آن محافظت هم کنید . در برابر چنین مشکلاتی در بازی چه کارهایی می خواهید انجام دهید؟ این موارد تنها گوشه ای از سوال های ایجاد شده ی شما در بازی خواهد بود.

همچنین صدا همواره واقعا موضوع مهمی در این بازی بوده است. من فکر می کنم که مردم زمانی که بفهمند تا چه مقدار اطلاعات مهم بازی را از طریق صدا به دست خواهند آورد شگفت زده خواهند شد.

در حال حاضر شما در این بازی جهانی دارید که دشمنان آن توسط افکت های صدا واقعا تحت تاثیر قرار خواهند گرفت و شما نیز در چنین دنیایی می باشید . در این دنیا تنها یک دشمن می تواند شما را بکشد. زمانی که شما صدای دشمنان را بشنوید خواهید ترسید و باید به سرعت حرکت کنید تا جایی را برای مخفی شد پیدا کنید. به خاطر این که این دشمنانی که مردم بازی آن ها را با نام Clickers صدا می کنند ، شما را با انعکاس صدایتان که در محیط ایجاد می کنید تعقیب خواهند کرد ، آن ها با استفاده از صداهای ایجاد شده شما را پیدا می کنند.

Cambier همچنین در مورد چگونگی ارتباط صدا با گیم پلی بازی نیز در توضیحاتی اعلام کرده که حالتی با نام گوش کردن در بازی وجود دارد که به Joel این اجازه را می دهد که Clickers را با استفاده از سر و صدایی که ایجاد می کنند ببیند و متوجه مکانشان شود.

وی در این مورد اعلام کرده است :

ما چیز های بسیاری در این بازی داریم که از بین آن ها می توان به یک سیستم مبارزات جدید و حالت گوش دادن اشاره کرد. ما همه ی این چیز های مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده ایم تا باعث بشود که ریشه های این جهان بسیار کشنده و همچنین بسیار خطرناک شود.

داستان بازی The Last of Us در مورد تلاش دو انسان برای بقاءاست؛ این که چطور جوئل و الی در مقابل خطرهایی که با آن مواجه می‌شوند ایستادگی می‌کنند و می‌جنگند. همچنین این بازی در نمایشگاه ای۳ ۲۰۱۲ توانست ۵ جایزه از جمله بهترین نمایش، بهترین بازی، بهترین بازی کنسولی، بهترین اکشن ماجراجویی و بهترین صدا را از آن خود کند.

The Last of Us در تاریخ ۱۴ ژوئن ( ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ) برای ps3 عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید