در بازی Deathloop حالت New Game Plus وجود نخواهد داشت

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰

کارگردان بازی Deathloop یعنی دینگا باکابا (Dinga Bakaba) در آخرین مصاحبه‌ی خود اعلام کرد که ماهیت این بازی به‌گونه‌ای است که قرار دادن حالت New Game Plus در آن کاملاً غیر منطقی خواهد بود.

هم‌اکنون مدت زمان زیادی به فرارسیدن تاریخ انتشار بازی Deathloop نمانده و با توجه به پیشینه‌ی سازنده‌ی آن یعنی استودیوی خالق مجموعه‌ی Dishonored و عنوان Prey با نام آرکین (Arkane)، می‌توان ادعا کرد که این بازی بدون هیچ‌گونه آزمون و خطایی مشتاقان و علاقه‌مندان بسیاری در سراسر جهان خواهد داشت. البته، بحث کیفی بازی و محتوای آن به واسطه‌ی سبک عجیب و غریبی که Deathloop با خود به همراه دارد نیز به یکی از مواردی تبدیل شده که بازی‌‌بازان با اندکی تردید به آن نگاه می‌کنند و طبیعتاً کیفیت بازی بعد از انتشار Deathloop مورد موشکافی قرار خواهد گرفت.

اما به دنبال همین موارد عجیب و غریب پیرامون بازی مذکور، اخیراً کارگردان بازی در جواب به سوالی مبنی بر اینکه “آیا در بازی حالت New Game Plus وجود دارد؟” چنین پاسخ داد که ماهیت Deathloop به‌گونه‌ای است که شما مدام در حال ورود به حالتی مشابه حالت فوق خواهید بود و به‌گونه‌ای این حالت درون هسته‌ی گیم‌پلی بازی قرار دارد که احساس تکراری شدن و خسته‌کننده بودن را به بازی‌بازان خود القا نکند. در نتیجه‌ی این امر، طبیعتاً قرار نیست تا با وجود بخش New Game Plus در این بازی روبرو باشیم.

طبیعتاً بخش New Game Plus در بازی ما وجود ندارد، چرا که ما قصد داشتیم تا هسته‌ی اصلی بازی و گیم‌پلی آن به خودی خود تکرار پذیر باشد و این امر به گونه‌ای است که هر بار با چیزی متفاوت از پیش روبرو خواهید شد. در واقع، محیط بازی وسیع خواهد بود و این اجازه را دارید که به تمامی بخش‌های آن وارد شوید، اما بازی به‌گونه‌ای طراحی شده که برای انجام این امر باید بارها و بارها تلاش کنید و مسیرهای مختلفی را پیش بگیرید. همچنین، شما در تلاش‌های چند باره‌ی خود تمام چیزهایی که در دفعات قبل کسب کرده‌اید را به همراه خواهید داشت و این دقیقاً همان‌چیزی است که حالت New Game Plus ارائه می‌کند.

بازی Deathloop در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ مه ۲۰۲۱) در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفت.

13
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید