توسعه‌دهنده‌ی Battletoads یک بازی دو بعدی جدید را خواهد ساخت

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷

استودیو دلالا (Dlala Studio) در سال گذشته موفق شد با همکاری ریر (Rare) و شرکت مایکروسافت (Microsoft) عنوان محبوب و کلاسیک Battletoads را پس از سال‌ها سکوت دوباره زنده کند.

این استودیو با بازسازی سری Battletoads افتخاری را کسب نکرد اما استقبال بالای بازی‌بازان و رضایت آن‌ها از این محصول جدید دقیقا همان هدفی بود که توسعه‌دهندگان برای آن تلاش کرده بودند. حال به نظر می‌رسد استودیو دلالا قصد دارد مجددا یک بازی محبوب و کلاسیک را به مانند پروژه‌ی Battletoads توسعه دهد.

طبق اطلاعات منتشر شده، استودیو دلالا در بخش فرصت‌های شغلی و همکاری وب‌سایت خود فهرست جدیدی برای گسترش تیم بازی‌سازی را منتشر کرده است. طبق این فهرست، استودیو دلالا در نظر دارد تا از افراد توانمند در زمینه‌ی طراحی محیط‌های دو بعدی دعوت به همکاری نماید؛ از همین رو می‌توان دریافت پروژه‌ی بعدی این سازنده، یک بازی دو بعدی خواهد بود. در نهایت در بخش دیگری از اطلاعیه‌ی منتشر شده، استودیو دلالا پروژه‌ی بعدی خود را نسخه‌ای جدید از یک IP بسیار محبوب و ثبت شده معرفی کرده است.

استودیو دلالا با توسعه‌ی جدیدترین نسخه‌ی Battletoads به بازی‌بازان نشان داد که می‌تواند بازی‌های محبوب و دو بعدی را به صورت شگفت‌انگیزی بازسازی نماید. با این حال هنوز مشخص نیست که پروژه‌ی بعدی آن‌ها ادامه‌ی سری Battletoads خواهد یا خیر اما احتمال همکاری مجدد با شرکت مایکروسافت وجود دارد.

5
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید