انتشار MLB The Show 21 بر روی ایکس‌باکس گیم‌پس تصمیم سونی نبوده است

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷

بازی MLB The Show یک عنوان ورزشی و محبوب دیگر برای علاقه‌مندان به رشته‌ی بیس‌بال به شمار می‌آید که جدیدترین نسخه‌ی آن در سال جاری در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

با این که عنوان MLB The Show 21 توسط یکی از استودیوهای فرست پارتی شرکت سونی یعنی سن دیگو (Sony San Diego) توسعه یافته اما تاکنون اخبار جالبی از آن منتشر شده است. اولین خبر جالب در مورد این محصول جدید، عرضه‌ی آن بر روی کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی ایکس‌باکس بود که تا حدودی تعجب بسیاری را برانگیخت. با این حال خبر بعدی که باز هم کمی تعجب برانگیز بود، انتشار بازی MLB The Show 21 در روز عرضه بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) به شمار می‌آید که تاکنون دلایل مختلفی را برای آن ذکر کرده‌ و برخی آن را عجیب‌تر از اجازه‌ی انتشار بازی بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس دانسته‌اند. حال به نظر می‌رسد این اتفاقات به واسطه‌ی درخواست صاحب امتیاز و لایسنس MLB صورت گرفته باشد.

همان‌طور که توسط Inverse گزارش شده است، اخیرا یکی از نمایندگان بخش پلی‌استیشن شرکت سونی تأیید کرد که تصمیم برای قرار دادن بازی بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس از سوی MLB مطرح شده است. به گفته‌ی نماینده‌ی سونی، MLB اعتقاد دارد که عنوان MLB The Show 21 با عرضه بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس می‌تواند هم مخاطبین بیشتری را جذب نموده هم جذابیت بالقوه‌ی خود را بهتر نمایان سازد.

به عنوان بخشی از هدف بازی MLB The Show 21 در سال جاری، MLB تصمیم گرفت این امتیاز را برای عده‌ی بیشتری از بازی‌بازان و طرفداران رشته‌ی ورزشی بیس‌بال فراهم آورد. به عقیده‌ی آن‌ها، این تصمیم فرصتی منحصر به فرد برای تثبیت بهتر موقعیت سری MLB The Show به عنوان برند برتر بازی‌های ویدیویی در زمینه‌ی رشته‌ی بیس‌بال فراهم می‌کند.

بازی MLB The Show 21 قرار است در تاریخ ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۲۰ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. همچنین این عنوان در روز نخست عرضه بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس عرضه خواهد شد.

23
3
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید