تاریخ انتشار بازی Erica مشخص شد

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶

استودیوی سازنده‌‌ی بازی Erica که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، سرانجام امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را تعیین کرد. همچنین ویدئوی تازه‌ای از این اثر در دسترس قرار گرفته است که برای بسیاری از افراد جالب توجه خواهد بود.

استودیوی فلورورکس (Flavourworks) که وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Erica را به عهده دارد، امروز در خبر خوبی اعلام کرد که این عنوان در تاریخ ۴ خرداد ۱۴۰۰ (۲۵ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. به همین مناسبت، ویدئوی جدیدی از این بازی عرضه شده است که بخش‌های متنوع آن را به تصویر می‌کشد. هنوز در مورد نسخه‌ی کنسولی این بازی خبری در دست نیست و مشخص نیست که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

تیم سازنده‌ی بازی Erica برای داستان این عنوان تلاش فراوانی داشته است. این بازی داستان زنی را روایت می‌کند که کودکی بسیار سختی را گذرانده و به سختی از آن عبور کرده است. حال وی سعی دارد تا از چالش‌های زندگی خود تا حد زیادی پی برده و از رمز و رازهای خود و اطرافیانش آگاه شود. سازندگان تلاش کرده‌اند تا برای بهتر شدن داستان این بازی از زندگی واقعی جند نفر الهام بگیرد. همچنین موسیقی‌های دلنشین و جذابی را در طی بازی می‌شنویم که می‌تواند یکی از خصوصیات مثبت آن هم به حساب بیاید. یکی از اعضای تیم سازنده در این خصوص گفته است:

Erica در واقع ترکیبی از یک فیلم سینمایی و یک بازی به شمار می‌رود و ما تلاش بسیاری برای آن داشته‌ایم. امیدوار هستیم که بازی‌بازان نیز مثل ما از تجربه‌ی این اثر لذت ببرند.

در پایان می‌توانید تریلری از بازی ذکر شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

11
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید