ماد Spider-Man برای بازی GTA San Andreas منتشر شد

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶

امروز ماد بسیار جالبی برای بازی GTA San Andreas در دسترس قرار گرفت که ظاهر و حرکات شخصیت اصلی را به Spider-Man تبدیل می‌کند. در همین راستا، ویدئویی هم برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان عرضه شده است.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از فرنچایز GTA در دسترس قرار گرفته که تقریبا همه‌ی آن‌ها هم استقبال خوب افراد را در بر داشته است. یکی از ماندگارترین و جذاب‌ترین نسخه‌های این سری GTA San Andreas نام دارد که هنوز هم بازی‌بازان بی‌شماری نسبت به تجربه‌ی آن اقدام می‌کنند. به همین دلیل است که مادسازان همچنان مادهایی را برای این بازی در دسترس قرار می‌دهند تا به اعمال تغییراتی در آن پرداخته باشند. حتما می‌دانید که تا به حال مادهای زیادی برای این بازی منتشر شده است که نباید از آن‌ها به سادگی عبور کرد.

امروز یکی از مادسازان مشهور به نام J16D مادی را در خصوص نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Spider-Man برای GTA San Andreas در دسترس قرار داد که به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهید. به وسیله‌ی این ماد، ظاهر و کارهای شخصیت CJ به Spider Man تبدیل می‌شود و هواداران می‌توانند از تار زدن، بالا رفتن از ساختمان‌ها و سیستم مبارزات جدید لذت ببرند. همچنین این ماد تغییراتی را در نقشه‌ی این بازی ایجاد می‌کند و بازی‌بازان پس از کمی جستجو به آن‌ها پی خواهند برد. بدیهی است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود. دریافت آن هم از طریق وب‌سایت‌هایی با این موضوع امکان‌پذیر است.

به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی هم از ماد گفته شده در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

49
22
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید