تیم سازنده‌ی Everwild توضیحاتی را در خصوص این بازی ارائه داد

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۲

یکی از اعضای تیم سازنده‌ی بازی Everwild امروز طی مصاحبه‌ای که انجام داد، توصیحاتی را در مورد این اثر ارائه کرد. حال باید منتظر بود و دید که واکنش بازی‌بازان در این مورد چه خواهد بود.

همان‌طور که اطلاع دارید، استودیوی ریر (Rare) تا به حال دست به انتشار عناوین مختلفی زده است. چندی پیش گفته شد که تعداد آثار ساخته شده توسط این استودیو از مرز ۱۰۰ عدد عبور کرده که در نوع خود بسیار جالب توجه است. حال اعضای این شرکت اهداف بلندی در دست دارند و می‌خواهند توسعه‌ی بازی جذاب Everwild را ادامه دهند. طراح ارشد Everwild در گذشته اعلام کرد که این بازی منحصربه‌فرد و جذاب خواهد بود. همین اتفاق باعث شد تا بازی‌بازان برای تجربه‌ی این عنوان اشتیاق فراوانی داشته باشند. حال باید منتظر بود و دید که آیا این اثر از سایر عناوین این شرکت همچون Sea of Thieves بهتر خواهد بود یا خیر.

معرفی بازی Everwild به سال ۲۰۱۹ میلادی بازمی‌گردد. پس از آن در مراسم Xbox Games Showcase تریلری از این عنوان در دسترس قرار گرفت که واکنش مثبت بازی‌بازان را به دنبال داشت. با این همه، بازی‌بازان اطلاعات چندانی از این بازی ندارند و تمایل دارند تا از جزئیات بیشتری با خبر شوند. در همین راستا، امروز لوییز اوکانر (Louise O`Conner) که از اعضای تیم سازنده به حساب می‌آید، جزئیات اندکی را در مورد این بازی در دسترس قرار داد. وی گفت که طراحی حیوانات موجود در این بازی با الهام از واقعیت صورت گرفته است. البته اعضای این استودیو تغییراتی را هم در این زمینه اعمال کرده‌اند. ضمنا اکثر ماموریت‌های بازی‌بازان به کشف رمز و رازهای مختلف مربوط می‌شود و این معماها می‌تواند برای افراد زیادی جذاب باشد.

لوویز اوکانر به همین موارد بسنده کرد. وی افزود که اطلاعات بیشتر در مورد بازی Everwild در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد. این بازی قرار است در تاریخی نامشخص بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گیرد. بنابراین در صورت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

20
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید