به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Call of Duty: Warzone عرضه شد

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۷

استودیوی سازنده‌ی بازی Call of Duty: Warzone امروز دست به انتشار تازه‌ترین به‌روزرسانی برای این عنوان زد تا بسیاری از ایرادات آن را برطرف کرده باشد.

حتما اطلاع دارید که تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری Call of Duty بر روی پلتفرم‌های گوناگون در دسترس قرار گرفته است. یکی از نسخه‌های تازه‌ی این سری با نام Call of Duty: Warzone چندی پیش به دست علاقه‌مندان رسید و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. با وجود محتویات جالب و پشتیبانی خوب تیم سازنده، این عنوان هنوز هم مشکلات و نواقص عجیبی در خود دارد. در همین زمینه، تیم سازنده سعی دارد تا این مشکلات را رفته رفته برطرف کرده و عنوان خود را بهتر از قبل کند. چندی پیش هم تصاویری از نقشه‌ی فصل سوم این بازی در دسترس قرار گرفت که انتقادهایی هم از آن شد. قابل ذکر است که دو شرکت اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

حال به‌روزرسانی دیگری برای بازی Call of Duty: Warzone در دسترس قرار گرفته است تا مشکلات گزارش شده از سوی طرفداران تا حد قابل توجهی برطرف شده باشد. بیشترین مشکل گزارش شده هم به سلاح‌های آن مربوط می‌شود. ظاهرا بازی‌بازان در روزهای اخیر باگ‌هایی را در خصوص استفاده از سلاح‌های مختلف این عنوان شاهد بوده‌اند که بیش از حد برای آن‌ها آزاردهنده بود. همچنین بسیاری از نواقص مربوط به گیم‌پلی رفع شده است تا هواداران با حداقل مشکل، قادر به تجربه‌ی این اثر جالب باشند. بنابراین در صورتی که از دوستداران این بازی هستید، اعمال این به‌روزرسانی برایتان الزامی خواهد بود.

بازی Call of Duty: Warzone هم‌اکنون به صورت رایگان بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد.

7
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید