شایعه: نمایش مایکروسافت و بتسدا در E3 از یکدیگر جدا خواهد بود

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰

به ادعای جف گراب (Jeff Grubb)، از ژورنالیست‌های مشهور صنعت بازی‌های ویدئویی، با پایان نمایش مایکروسافت (Microsoft) در E3، بتسدا (Bethesda) نمایش خود را آغاز خواهد کرد.

پس از لغو E3 2020 به دلیل شیوع بیماری کووید۱۹، شرکت ESA به تازگی اعلام کرد که E3 2021 در ماه ژوئن سال جاری، به صورت دیجیتالی و کاملا رایگان برگزار خواهد شد. حضور شرکت‌های بزرگی همچون مایکروسافت، نینتندو (Nintendo)، یوبی‌سافت (Ubisoft)، کپ‌کام (Capcom) و تعداد زیادی شرکت دیگر در این رویداد تایید شده است. با این وجود، جای خالی برخی از شرکت‌های بزرگ هم به چشم می‌آید؛ یکی از این شرکت‌ها، بتسدا است.

اگرچه مایکروسافت مالکیت بتسدا را به دست آورده، اما بتسدا هرساله نمایش مستقل خود را در E3 داشته است و گزارش‌ها هم حاکی از این بودند که با وجود قرارداد مایکروسافت و بتسدا، نمایش این دو شرکت در E3 از یکدیگر مجزا خواهد بود.

به ادعای جف گراب، هنوز هم قرار است بتسدا نمایشی به همان شکل و به همان بزرگی داشته باشد. آقای گراب در حساب رسمی خود در توییتر، ادعا کرد که با وجود اینکه نمایش مایکروسافت و بتسدا در E3 در یک استریم مشترک انجام خواهد شد، هرکدام از این دو شرکت نمایشی مجزا خواهد داشت. بر طبق توییت جف گراب، بلافاصله پس از نمایش ایکس‌باکس، نوبت به نمایش بتسدا می‌رسد، با این حال این دو نمایش کاملا از یکدیگر جدا هستند. در این صورت، باید دید اجرای این دو شرکت در E3 چه مقدار طول خواهد کشید.

E3 2021 از ۲۲ تا ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۰ (۱۲ تا ۱۵ ژوئن ۲۰۲۱) برگزار خواهد شد، در نتیجه تا زمان برگزاری این رویداد حدودا دو ماه باقی مانده است. در هفته‌های آتی جزئیات بیشتری در این زمینه به دست رسیده و تصمیم مایکروسافت برای چگونگی اجرای نمایش بتسدا (و یا اینکه اصلا بتسدا به صورت جداگانه نمایشی خواهد داشت یا خیر) مشخص خواهد شد.

27
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید