به‌روزرسان جدید بازی Monster Hunter Rise منتشر شد

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰

به تازگی شرکت کپ‌کام (Capcom) در خبری رسمی اعلام کرد که به‌روزرسان جدید بازی Monster Hunter Rise امروز منتشر شده است و بر روی رفع مشکلات گزارش شده و بهبود عملکرد فنی بازی تمرکز دارد.

به گفته‌ی شرکت کپ‌کام، به‌روزرسان ۱٫۱٫۲ بازی Monster Hunter Rise به رفع مشکلات گزارش شده توسط بازی‌بازان خواهد پرداخت. برخی از این مشکلات شامل عدم اجرای حرکت Call Cahoot در هنگام نشستن روی نیمکت و عدم وارد شدن به قسمت Gathering Hub در حالی که قابلیت Cahoot فعال است، می‌شوند. همچنین برخی دیگر از بازی‌بازان به مشکلات عدم دسترسی به برخی منوهای بازی اشاره داشتند که قرار است به‌روزرسان جدید به رفع آن‌ها بپردازد.

علاوه بر موارد فوق این به‌روزرسان به رهگیری مشکل عدم ذخیره‌ی بازی، مشکلات استفاده از Pose Set در Action Bar، عدم ورود به Title Screen و برخی موارد دیگر را نیز خواهد پرداخت. در نهایت شرکت کپ‌کام اعلام کرد که پس از این به‌روزرسان کوچک، یک به‌روزرسان اصلی در ماه جاری میلادی عرضه خواهد شد که محتویات بسیاری از جمله هیولاهای جدید و تجهیزات منحصر به فرد را در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد داد.

عنوان Monster Hunter Rise هم‌اکنون بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد و احتمالا در ماه‌های نخست سال ۲۰۲۲ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه شود. این عنوان از زمان عرضه‌ی خود تاکنون به میزان فروش بیش از ۵ میلیون واحدی رسیده است.

12
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید