احتمال عرضه‌ی سومین بسته‌ی الحاقی Assassin’s Creed Valhalla وجود دارد

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۲

یوبی‌سافت تا کنون دو بسته‌ی الحاقی بزرگ Wrath of the Druids و The Siege of Paris را به صورت رسمی برای عنوان Assassin’s Creed Valhalla عرضه کرده است. اگرچه، با فرض صحیح بودن افشای اطلاعاتی اخیر، احتمالا این بازی بسته‌ی الحاقی دیگری را هم دریافت خواهد کرد.

جاناتان (Jonathan)، از یوتیوبرهای فرانسوی، در میان فایل‌های نسخه‌ی مخصوص رایانه‌های شخصی Assassin’s Creed Valhalla، متوجه چیزی شده است که ظاهرا به سومین بسته‌ی الحاقی این بازی اشاره می‌کند. با بررسی یافته‌های جاناتان، به این نتیجه می‌رسیم که بسته‌ی الحاقی پیش‌رو هرچه که باشد، به کلمه‌ی Meteor (شهاب سنگ) مربوط می‌شود. جاناتان به این نکته هم اشاره کرده است که در کنار این فایل، دو فایل مشابه دیگر هم با نام‌های ایرلند (Ireland) و فرانسه (France) دیده می‌شود. بی‌شک این دو فایل، به دو بسته‌ی الحاقی که به عنوان بخشی از سیزن پس Assassin’s Creed Valhalla معرفی شده‌اند، مربوط می‌شود. جاناتان معتقد است که Meteor سومین محتوای بزرگی است که به بازی اضافه می‌شود، اما این موضوع تا به حال به صورت رسمی اعلام نشده است.

اینکه جاناتان در گذشته چندین بار پیش از اعلام رسمی، اطلاعات قابل اعتمادی را در رابطه با بازی منتشر کرده است، هیچ ارزشی ندارد! چراکه برنامه‌ی فعلی یوبی‌سافت، تنها دو بسته‌ی الحاقی بزرگ را در بر می‌گیرد. بسته‌ی الحاقی اول، Wrath of the Druids، که در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۲۹ آوریل ۲۰۲۱) عرضه می‌شود، و بسته‌ی الحاقی دوم، The Siege of Paris، که برای عرضه‌ی آن در تابستان برنامه‌ریزی شده است. یوبی‌سافت تا به حال به صورت رسمی هیچ پشتیبانی دیگری را پس از این دو بسته، برای Assassin’s Creed Valhalla معرفی نکرده است.

از یک سو، پیدا کردن فایلی با یک نام عجیب در میان داده‌های بازی، لزوما معنی خاصی را به همراه ندارد. اما از سوی دیگر، کلمه‌ی Meteor نوعی مصیبت و فاجعه را در بر می‌گیرد؛ چیزی که داستان Assassin’s Creed حول محور آن می‌چرخد.

نسخه‌ی بعدی از این سری در اواخر سال ۲۰۲۲، دو سال پس از عرضه‌ی Assassin’s Creed Valhalla، روانه‌ی بازار خواهد شد. این احتمال وجود دارد که توسعه‌دهندگان در یوبی‌سافت قصد داشته باشند که تا آن زمان، از بازی Assassins Creed Valhalla با رویدادهای داخل بازی و بسته‌های الحاقی پشتیبانی کنند. از آنجا که بازی موردبحث، موفق‌ترین عرضه را در میان بازی‌های یوبی‌سافت داشته، این استراتژی کاملا قابل درک است.

توسعه‌دهنده‌ی Assassin’s Creed Valhalla اخیرا تایید کرد که به دلیل درخواست‌های متعدد طرفداران، شمشیرهای تک‌دستی به این بازی اضافه خواهند شد. تیم یوبی‌سافت همچنین ادعا کرد که این شمشیرها، ارزش صبر کردن را داشته و تنها تغییری در پوسته‌ی سلاح‌های موجود نخواهند بود.

10
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید