احتمالا تاریخ برگزاری تست آلفای Diablo 2: Resurrected لو رفته است

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۵

شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) قصد دارد در پایان سال جاری میلادی، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان محبوب و کلاسیک Diablo 2 را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Diablo 2: Resurrected قرار است از نظر بصری کاملا دگرگون شود و این مورد را می‌توان از مقایسه‌ی نمایش‌های نسخه‌ی اصلی و بازسازی شده مشاهده کرد. در نهایت بسیاری از طرفداران امیدوار هستند که با وجود بازسازی بخش‌های مختلف و به‌روز شدن آن‌ها، بازی Diablo 2: Resurrected همان احساس و لذت نسخه‌ی اصلی را به همراه داشته باشد و تا حد بسیار زیادی به نسخه‌ی اصلی وفادار بماند.

شرکت بلیزارد نیز که از دغدغه‌ی طرفداران نسبت به کیفیت این محصول جدید کاملا آگاه است، در گذشته اعلام نمود که عنوان Diablo 2: Resurrected قرار است قبل از انتشار رسمی، چندین تست آلفا و بتای عمومی داشته باشد. حال به نظر می‌رسد با این که شرکت بلیزارد تاکنون در مورد زمان برگزاری تست‌های آلفا اطلاعاتی را منتشر نکرده اما یکی از کمیته‌های بررسی و مدیریت بازی‌های ویدئویی کشور کره باعث شده است که یکی از تاریخ‌های مورد نظر افشا شود.

اخیرا برخی از بازی‌بازان کره‌ای اعلام کرده‌اند که یکی از کمیته‌های مدیریت و بررسی بازی‌های ویدئویی این کشور تاریخ برگزاری یک نسخه‌ی آزمایشی از بازی Diablo 2: Resurrected را به اشتباه و زودتر از موعد مقرر ثبت کرده است. با این که این اطلاعات به سرعت از وب‌سایت کمیته‌ی مورد نظر حذف شد اما بسیاری از کاربران موفق به ثبت اطلاع آن شدند. بر این اساس، اولین تست آلفای بازی Diablo 2: Resurrected قرار است از تاریخ ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۹ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) به مدت چهار روز آغاز شود و در این مدت بیش از ۱۹ هزار و ۹۹۹ نفر به تجربه‌ی این نسخه خواهند پرداخت. این اطلاعات می‌تواند به آغاز آولین تست آلفای بازی Diablo 2: Resurrected در پایان هفته‌ی جاری مربوط باشد اما هنوز مشخص نیست که این تست قرار است به صورت عمومی برگزار شود یا به صورت گزینش فردی، محلی یا محدود به منطقه‌ای خاص باشد.

عنوان Diablo 2: Resurrectioned قرار است در سال جاری میلادی بر روی کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

3
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید