بازی واقعیت مجازی Hubris اواخر امسال منتشر می‌شود

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰

استودیوی سایبورن بی‌وی (Cyborn BV) امروز در تازه‌ترین خبر خود به معرفی بازی واقعیت مجازی Hubris پرداخت. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی هم از این عنوان عرضه شده است.

Hubris را باید عنوانی در سبک ماجراجویی به حساب آورد که قرار است اواخر سال جاری بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. به همین مناسبت، استودیوی سازنده امروز ویدئویی را هم از این عنوان عرضه کرده است. شما در بازی Hubris باید هدایت شخصیتی مبتدی را به عهده گرفته و با انجام تمرینات مختلف و به مرور زمان به تجربیات خود اضافه کنید. سپس باید راهی سفری طولانی و جذاب شده و از اتفاقات موجود در آن لذت ببرید.

البته جالب است بدانید که این عنوان تمرکز زیادی بر روی علم دارد و بازی‌بازان می‌توانند از حل کردن معماهای آن لذت ببرند. اگر از علاقه‌مندان به عناوین این سبک هستید، Hubris هم می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. گفتنی است که استودیوی فوق به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارد.

فعلا تاریخ دقیق انتشار بازی Hubris مشخص نیست، اما احتمال می‌رود که این اتفاق در روزهای آینده رقم بخورد. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلری از گیم‌پلی این اثر واقعیت مجازی در دسترس قرار گرفته است که در پایان قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید