تریلری از بازی Project Lilith در دسترس قرار گرفت

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵

استودیوی سازنده‌ی بازی Project Lilith که در گذشته به معرفی این اثر پرداخته بود، سرانجام امروز ویدئوی بسیار جالبی از آن را در دسترس قرار داد تا بازی‌بازان را بیش از پیش آشنا کرده باشد.

دو استودیوی پلی‌وی (PlayWay) و سورو گیمز (Soro Games) که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی Project Lilith را به عهده دارند، در گذشته این عنوان را معرفی کردند که با واکنش‌های مثبتی از سوی برخی از بازی‌بازان مواجه شد. این بازی از سری عناوین نقش‌آفرینی است که فعلا بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد و از عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی آن خبری در دست نیست.

شما در بازی Project Lilith باید هدایت شخیصتی قدرتمند را به دست گرفته  و به سرزمینی نفرین شده قدم بگذارید. دشمنان زیادی در این مکان به خون شما تشنه هستند و به دنبال انتقام می‌گردند. شما هم باید با استفاده از انواع سلاح‌های سرد به مبارزه با آن‌ها رفته و به یک قهرمان بزرگ تبدیل شوید. اصلی‌ترین سلاح‌های شما را شمشیرها تشکیل می‌دهند و مبارزه کردن با آن‌ها می‌تواند به تجربه‌ای لذت‌بخش تبدیل شود. ضمنا جالب است بدانید که امکان ترکیب کردن هر یک از قدرت‌ها و آیتم‌ها نیز برای افراد فراهم است. بنابراین در صورتی که از دوستداران این عناوین هستید، Project Lilith انتخاب نسبتا مناسبی برای شما خواهد بود.

هنوز اطلاعات دیگری از بازی Project Lilith منتشر نشده است و باید منتظر جزئیاتی هچون تاریخ دقیق عرضه‌ در روزهای پیش رو باشیم. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

10
6
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید