سلاح جدیدی به بازی Call of Duty Mobile اضافه خواهد شد

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰

استودیوی سازنده‌ی بازی Call of Duty Mobile امروز در تازه‌ترین خبر خود به معرفی سلاح جدیدی برای این عنوان پرداخت. سلاح جدید این بازی به فصل سوم آن مربوط است.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Call of Duty بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته است و اکثر آن‌ها هم به محبوبیت دست پیدا کرده‌اند. یکی از تازه‌ترین نسخه‌های این فرنچایز یعنی Call of Duty Mobile بر روی گوشی‌های هوشمند منتشر شد و استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آمد. تیم سازنده همچنان به پشتیبانی خوب خود از این اثر ادامه می‌دهد و محتویات آن هر چند وقت یک بار بیشتر از قبل می‌شود. چندی پیش هم گفته شد که بخش زامبی قرار است به این بازی بازگردد که در کل این خبر بازخورد خوبی داشت. قابل ذکر است که تیمی استودیو (TiMi Studios) و اکتیویزن (Activision) به ترتیب در امر تولید و نشر این اثر نقش داشته‌اند.

اگر از هواداران بازی Call of Duty Mobile باشید، حتما می‌دانید که قصل سوم آن در راه است و به زودی در اختیار افراد قرار می‌گیرد. شرکت سازنده نیز سعی داشته است تا با انتشار چند تریلر و تصویر از این فصل، طرفداران با بیش از پیش با آن آشنا کند. ظاهرا بخش‌ها و آیتم‌های جدیدی به این بازی خواهد آمد تا به محبوبیت آن هم اضافه گردد. همانند فصل گذشته، در این فصل هم شاهد سلاح‌های تازه‌ای خواهیم بود. امروز هم یک سلاح دیگر به نام PP19 Bizon برای این عنوان معرفی شد و تصویری از آن هم در دسترس قرار گرفت که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

البته طرفداران سری Call of Duty به خوبی با این سلاح آشنایی دارند. این سلاح در نسخه‌هایی از Modern Warfare نیز به چشم خورده بود و در مجموع هواداران استفاده‌های زیادی از آن داشتند. حال هواداران Call of Duty Mobile تا چند وقت دیگر می‌توانند از این سلاح در مبارزات خود بهره ببرند.

در صورت دریافت اخبار بیشتر از بازی Call of Duty Mobile همچون تاریخ دقیق انتشار فصل جدید، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. این اثر در حال حاضر بر روی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است.

4
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید