لباس جدیدی برای شخصیت Widowmaker در بازی Overwatch عرضه خواهد شد

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴

استودیوی بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) در نظر دارد تا رویداد جدیدی را در بازی Overwatch برگزار کند. طی این رویداد هم قرار است لباس جدیدی را برای یکی از شخصیت‌های محبوب این عنوان شاهد باشیم.

Overwatch را باید اثری در ژانرهای تیراندازی و اکشن به صورت اول شخص به شمار آورد که ابتدا در سال ۲۰۱۶ میلادی به دست بازی‌بازان رسید و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. در این عنوان قادر هستید تا کنترل شخصیت دلخواه خود را به عهده گرفته و بخش‌های متنوعی را برای شروع رقابت‌های هیجان‌انگیز آغاز کنید. جالب است بدانید که با وجود گذشت چند سال از انتشار Overwatch، پشتیبانی تیم سازنده همچنان از آن ادامه دارد. آن‌ها حتی برای آینده‌ی این اثر نیز برنامه‌هایی در نظر دارند که در روزهای پیش رو اعلام خواهد شد. یکی دیگر از اهداف این تیم، اتمام توسعه‌ی Overwatch 2 است. این نسخه به احتمال زیاد با واکنش‌های مثبت فراوانی از سوی مردم مواجه شود. گفتنی است که استودیوی گفته شده به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی تولید و انتشار آن را به عهده دارد. حتی چندی پیش گفته شد که نسخه‌ای از این سری قرار است در آینده‌ای نزدیک بر روی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گیرد و باید دید که این اتفاق در چه زمانی رخ می‌دهد.

همان‌طور که گفته شد، شرکت سازنده قرار است رویدادی تحت عنوان Archives 2021 را در بازی Overwatch برگزار کند و طی آن بازی‌بازان می‌توانند محتویات تازه و جذابی را شاهد باشند. حال امروز گفته شد که یکی از این محتویات، لباس تازه‌ای برای شخصیت Widowmaker خواهد بود. به این ترتیب، بازی‌بازان قادر هستند تا با کسب امتیازات و پاداش‌های لازم در بخش‌های مختلف این اثر، به فروشگاه رفته و نسبت به خرید لباس جدید این کاراکتر اقدام نمایند. البته این تنها بخش از ویژگی‌های رویداد ذکر شده است و فعلا از سایر محتویات آن خبری در دست نیست. پیش‌بینی می‌شود که شرکت بلیزارد اینترتینمنت در روزهای پیش رو اخبار بیشتری را در این زمینه عرضه کند.

بازی Overwatch در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

4
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید