شایعه: مایکروسافت در طی هفته‌های آینده چند رویداد کوچک را برگزار خواهد کرد

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۸
ایکس‌باکس سری ایکس

طبق شایعات و گزارش‌های منتشر شده، ظاهراً مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای برگزاری چندین رویداد بزرگ برای ماه‌های آینده است. حال با این‌که قطعاً طرفداران به شدت منتظر این رویداد‌ها هستند تا اطلاعات جدیدی را از پروژه‌های مورد انتظار ایکس‌باکس به دست آورند، اما به نظر می‌رسد که در طی هفته‌های آینده نیز شاهد برگزاری رویداد‌های کوچکی برای ایکس‌باکس خواهیم بود.

همان‌طور که می‌دانید، مایکروسافت اواخر ماه گذشته اولین رویداد Xbox indie showcase را برگزار کرد. حال براساس گزارش جدید وب‌سایت ZDNet، مایکروسافت قصد دارد تا تعدادی رویداد کوچک با عنوان What’s Next را برگزار کند. طبق اطلاعات فاش شده، اولین رویداد What’s Next for Gaming قرار است «در طی هفته‌های آینده» برگزار شود.

برای یادآوری باید اعلام کنیم که در حال نزدیک شدن به انتشار برخی از بازی‌های مایکروسافت مانند نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس Microsoft Flight Simulator و Psychonauts 2 هستیم؛ عناوینی که اخیراً اطلاعات زیادی از آن‌ها منتشر نشده است. با در نظر گرفتن این موضوع، اعلام تاریخ انتشار این بازی‌ها در طی رویداد‌های کوچک‌تر قطعاً تصمیم خوبی به نظر می‌رسد. از طرف دیگر، چند روز دیگر نیز شاهد برگزاری رویداد Age of Empires خواهیم بود. همچنین انتظار می‌رود که بازی‌های بزرگ مایکروسافت و بتسدا (Bethesda) نیز در تابستان امسال و نزدیک به E3 نمایش داشته باشند.

11
3
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید