تاریخ برگزاری رویداد زنده‌ی No More Heroes 3 مشخص شد

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۸

به تازگی شرکت Marvelous، ناشر بازی No More Heroes 3 در یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد که اعضای استودیوی Grasshopper Manufacture که روند ساخت این اثر را بر عهده دارند، قرار است در ماه جاری میلادی در یک رویداد زنده حضور یابند و به بیان اطلاعات مختلفی در مورد این بازی جدید کنسول نینتندو سوییچ بپردازند.

طبق اطلاعات منتشر شده، رویداد زنده‌ی توسعه‌دهندگان بازی No More Heroes 3 قرار است در ساعت ۵ صبح تاریخ ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۸ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) به صورت هم‌زمان در کانال رسمی این بازی بر روی توییتر و یوتیوب پخش شود. در این رویداد پخش زنده، کارگردان بازی No More Heroes 3 یعنی آقای گوئیچی سودا (Goichi Suda) و مافیا کاجیتا (Mafia Kajita) مجری رادیویی به همراه شیشیرو بوتان (Shishiro Botan) به عنوان مهمان حضور خواهند داشت. در این برنامه علاوه بر ارائه‌ی اطلاعات در مورد گیم‌پلی و داستان بازی، برخی جزئیات جدید در مورد روند توسعه‌ی این اثر نیز برای علاقه‌مندان توضیح داده می‌شود.

بازی No More Heroes 3 قرار است در تاریخ ۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ (۲۷ آگست ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. داستان این عنوان به وقایع پس از اتفاقات Travis Strikes Again: No More Heroes خواهد پرداخت که در آن Travis Touchdown به Santa Destroy باز خواهد گشت تا شاهد مبارزه‌ی وی با یک FU بیگانه که قصد تصاحب زمین را دارد، باشیم.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید