تعداد بازی‌بازان Final Fantasy 14 از مرز ۲۲ میلیون نفر گذشت

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۹
Final Fantasy 14

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) با انتشار یک بیانیه‌ اعلام کرده که تعداد بازی‌بازان عنوان محبوب Final Fantasy XIV از مرز ۲۲ میلیون نفر گذشته است. لازم به ذکر است که این آمار علاوه بر کاربران آمریکایی، ژاپنی، چینی، کره‌ای و اروپایی، شامل حساب‌های ثبت شده برای تجربه‌ی بخش رایگان بازی نیز می‌شود.

این طور که به نظر می‌رسد، بازی MMO تحسین شده‌ی اسکوئر انیکس به این زودی‌ها قرار نیست کنار گذاشته شود. به‌روزرسانی نسخه‌ی ۵/۵ بازی که قرار است با نام «Death Unto Dawn – Part 1» در ماه جاری منتشر شود، علاوه بر اضافه کردن تعدادی ماموریت اصلی داستانی، شامل بخش بعدی YoRHa: Dark Apocalypse، یک Trial جدید و موارد دیگر می‌شود. خبر خوب این است که هم‌زمان با انتشار به‌روزرسانی ۵/۵، شاهد آغاز بتای عمومی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Final Fantasy XIV نیز خواهیم بود.

پس از عرضه‌ی بخش دوم به‌روزرسانی Death Unto Dawn که قرار است در ماه مه منتشر شود، طرفداران Final Fantasy XIV بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بزرگ بعدی این عنوان یعنی Endwalker را دریافت خواهند کرد. این بسته که برای انتشار در پاییز امسال در نظر گرفته شده است، در کنار اضافه کردن دو Job جدید و Raid جدید Pandemonium، به داستان فعلی بازی نیز پایان می‌دهد.

بازی Final Fantasy XIV هم‌اکنون بر روی کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید