ویدیویی از گیم‌پلی بازی Rainbow Six Quarantine فاش شد

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۳

اگرچه شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در خصوص عنوان Rainbow Six Quarantine سکوت اختیار کرده، اما در طول چند وقت اخیر اطلاعات مختلفی از این بازی لو رفته است. چندی پیش نیز ویدیویی کوتاهی از گیم‌پلی این اثر منتشر شد. در همین راستا، به‌تازگی یک ویدیوی ۵ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی مذکور فاش شده است.

در ویدیوی فاش شده از گیم‌پلی بازی Rainbow Six Quarantine، در کنار مبارزه با برخی موجودات بیگانه شاهد بخش‌هایی از سلاح‌ها، گجت‌ها و تجهیزات داخل بازی هستیم. به نظر می‌رسد این بازی سعی در ایجاد تعادل بین استفاده از عناصر آشنا دیگر بازی‌های سری Rainbow Six (به ویژه نسخه‌ی Siege) و تزریق برخی از ایده‌های جدید دارد.

حدود چند ماه پیش، اطلاعاتی منتشر شد که نشان می‌داد نام بازی Rainbow Six Quarantine به Rainbow Six Parasite تغییر یافته است. با این حال یوبی‌سافت می‌گوید که این تنها نامی برای تست‌های داخلی بوده اما نام نهایی هنوز مشخص نشده است. یوبی‌سافت پیش‌تر اشاره کرده بود که قصد دارد این بازی را در سپتامبر سال جاری میلادی منتشر نماید، اما احتمال آن پایین به نظر می‌رسد.

بازی Rainbow Six Quarantine در تاریخی نامشخص بر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در پایان شما را به تماشای ویدیوی فاش شده از گیم‌پلی این بازی دعوت می‌کنیم.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

18
4

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید