توسعه‌دهنده‌ی بازی Far Cry 6 از محتوای هیجان‌انگیزی رونمایی خواهد کرد

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰

یوبی‌سافت (Ubisoft) به صورت همزمان در حال توسعه‌ی عناوین بزرگی همچون Rainbow Six Quarantine و Far Cry 6 است. در حالی که اطلاعات زیادی از Rainbow Six Quarantine در فضای مجازی درز پیدا می‌کرد، تقریبا هیچ خبری از Far Cry 6 به دست نمی‌رسید (البته غیر از هشدارها در رابطه با ایمیل‌های جعلی راجع به دسترسی زودهنگام به بازی). به گفته‌ی تد تیمینز (Ted Timmins)، کارگردان طراحی بازی موردبحث، این موضوع به زودی تغییر خواهد کرد.

در پاسخ به سوال یکی از کاربران توییتر، آقای تیمینز از طرفداران خواست که کمی دیگر صبر کنند و تیم توسعه بازی، محتوایی هیجان‌انگیز را برای آن‌ها به نمایش خواهد گذاشت. بازی Far Cry 6، در ابتدا قرار بود که در ماه فوریه‌ی سال جاری روانه‌ی بازار شود. اما پس از مدتی، عرضه‌ی آن با تاخیر به سال مالی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ واگذار شد. یوبی‌سافت تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی را که بین آوریل و سپتامبر سال جاری است، به زودی مشخص خواهد کرد.

غیر از یک فهرست در فروشگاه مایکروسافت (Microsoft Store) که تاریخ عرضه‌ی این بازی را ۵ خرداد ماه ۱۴۰۰ (۲۶ می ۲۰۲۱) نشان می‌دهد، جزئیات بیشتری از این موضوع موجود نیست. Far Cry 6 در حال حاضر برای ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا در حال توسعه است. این عنوان جهان باز، وضوح ۴k و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را برای کنسول‌های نسل نهم عرضه خواهد داشت.

5
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید