بهینه‌سازی جدیدی برای بازی Hearthstone در دسترس قرار گرفت

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴

استودیوی سازنده‌ی بازی Hearthstone همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز یک بهینه‌سازی مفید را برای این عنوان در دسترس قرار داد تا به رفع بسیاری از باگ‌ها و مشکلات آن پرداخته باشد.

همان‌طور که اطلاع دارید، Hearthstone از سری عناوین رایگان در سبک‌ کارت محور است که شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. این بازی داستان جذابی در خود دارد و مورد استقبال بسیاری از بازی‌بازان نیز قرار گرفته است. انتشار این اثر برای اولین بار به سال ۲۰۱۴ میلادی برمی‌گردد و هنوز هم پشتیبانی تیم سازنده از آن ادامه دارد. چندی پیش هم یک بسته الحاقی بزرگ برای این بازی در دسترس قرار گرفت که محتویات فراوانی را به آن اضافه کرد. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به سبک ذکر شده هستید، Hearthstone گزینه‌ی ایده‌آلی برای شما خواهد بود.

تیم سازنده‌ی بازی Hearthstone اخیرا اعلام کرده است که تغییرات فراوانی در این عنوان اعمال خواهد شد و هواداران از این موضوع به وجد خواهند آمد. آن‌ها این روزها مشغول توسعه‌ی چند به‌روزرسانی برای این اثر هستند که محتویات تازه‌ای همچون برخی از آیتم‌ها را به بازی بیاورند. البته به تازگی بعضی از بازی‌بازان مشکلاتی را در این عنوان تجربه کرده‌اند که ادامه دادن بازی برایشان مقدور نبوده است. متاسفانه وجود بسیاری از باگ‌ها، این افراد را کلافه کرده است. در همین راستا، تیم سازنده فورا دست به کار شد و یک بهینه‌سازی را برای آن در دسترس قرار داد تا درصد قابل توجهی از ایرادات این بازی رفع شده باشد. اکنون هواداران قادر هستند تا با خیال راحت‌تری بازی Hearthstone را ادامه دهند.

بازی Hearthstone در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را فورا با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

2
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید