برخی از محتویات Monster Hunter Rise برای بازی Super Smash Bros. Ultimate عرضه شد

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲

شرکت نینتندو امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که برخی از محتویات عنوان Monster Hunter Rise به بازی Super Smash Bros. Ultimate آورده شده است. حال باید منتظر بود و دید که نظر هواداران در این زمینه چه خواهد بود.

Super Smash Bros. Ultimate از سری آثار جذاب در سبک مبارزه‌ای است که در گذشته به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. شاید بتوان یکی از دلایل خرید کنسول نینتندو سوییچ توسط بازی‌بازان را وجود همین بازی به شمار آورد. در این اثر قادر هستید تا کاراکتر دلخواه خود از سایر عناوین را انتخاب کرده و بخش‌های گوناگونی را برای شروع یک رقابت جالب آغاز نمایید. قابل ذکر است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان در امر توسعه و نشر این بازی نقش داشته است. چندی پیش هم یک به‌روزرسانی برای این عنوان در دسترس قرار گرفت که فنون جدیدی را به آن اضافه کرد.

در گذشته شایعاتی مبنی بر اضافه شدن برخی از محتویات بازی Monster Hunter Rise برای عنوان Super Smash Bros. Ultimate شنیده‌ می‌شد که شرکت نینتندو سرانجام به تایید این اخبار پرداخت. البته این محتویات برای مدت محدودی در اختیار هواداران خواهند بود و پس از آن از بازی برداشته خواهند شد. هم‌اکنون سه هیولای مختلف بازی ذکر شده در قالب یک رویداد به Super Smash Bros. Ultimate اضضافه شده‌اند و بازی‌بازان قادر به مبارزه با آن‌ها خواهند بود. در صورت کسب پیروزی در این رویداد، پاداش‌هایی نصیب افراد خواهد شد که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانند وارد بخش فروشگاه شده و خریدهای خوبی داشته باشند. بنابراین در صورتی که از دوستداران این اثر هستید، رویداد گفته شده را به هیچ وجه از دست ندهید.

مسلما این برای شرکت نینتندو پایان کار نیست و اعضای این تیم برای آینده‌ی Super Smash Bros. Ultimate نیز برنامه‌هایی در سر دارند. پس به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به سرعت به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید