احتمال انتشار یک به‌روزرسانی جدید برای بازی No Man’s Sky وجود دارد

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۲

امروز یکی از اعضای تیم سازنده‌ی بازی No Man’s Sky پیامی را منتشر کرد که هدف آن دقیقا مشخص نبود. در همین راستا، بسیاری از طرفداران حدس می‌زنند که به‌روزرسانی بزرگ دیگری برای این اثر در راه است.

No Man’s Sky از سری عناوین جذاب در سبک‌های ماجراجویی و اکشن است که ابتدا اواسط سال ۲۰۱۶ میلادی در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت و خیلی سریع هم به محبوبیت رسید. این بازی در ابتدا مشکلاتی هم در خود داشت که تیم سازنده رفته رفته آن‌ها را برطرف نمود. با این که نزدیک به ۵ سال از انتشار این عنوان می‌گذرد، اما پشتیبانی تیم سازنده همچنان ادامه دارد و هر چند وقت یک بار شاهد عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی بزرگی برای آن هستیم. چند روز قبل هم یک به‌روزرسانی جالب برای این عنوان منتشر شد و بخش جدیدی را به منوی آن آورد که هواداران به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهند. قابل ذکر است که استودیوی هلو گیمز (Hello Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

حال امروز یکی از اعضای تیم سازنده یعنی سین مورای (Sean Murray) پیام عجیبی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد که باعث تعجب بسیاری از افراد شد. هیچ متنی در این پست وجود ندارد، اما تصاویر به‌روزرسانی‎‌های گذشته‌ی بازی No Man’s Sky را شاهد هستیم. جالب است که یک جای خالی در این تصاویر به چشم می‌خورد. به همین دلیل است که بازی‌بازان زیادی اعتقاد دارند که سازندگان در حال توسعه‌ی یک به‌روزرسانی بزرگ هستند و از آن در روزهای پیش رو رونمایی خواهد شد.

فعلا اطلاعات چندانی در این خصوص در دسترس نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی شرکت هلو گیمز باشیم. بازی No Man’s Sky در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است.

6
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید