ماد جدید بازی Microsoft Flight Simulator، هلیکوپترها را به آن اضافه می‌کند

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲

امروز هم ماد دیگری برای بازی Microsoft Flight Simulator در دسترس قرار گرفت که باعث اضافه شدن هلیکوپترها به آن می‌شود. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی در این خصوص منتشر شده است.

Microsoft Flight Simulator از سری آثار شبیه‌سازی پرواز است که در آن باید کنترل  هواپیمای دلخواه خود را به عهده گرفته و بر فراز آسمان‌ها سفر داشته باشید. این بازی از لحاظ تنوع بخش‌ها، هواپیماها و نقشه‌ها بسیار معروف شده است و عده‌ی زیادی از تجربه‌ی آن لذت می‌برند. این عنوان ابتدا اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی به دست هواداران رسید و گفتنی است که دو شرکت اسوبو (Asobo) و مایکروسافت به ترتیب در امر توسعه و نشر آن نقش داشته‌اند.

شرکت مایکروسافت به دلیل محبوبیت بالای بازی Microsoft Flight Simulator، همچنان به پشتیبانی خوب خود ادامه می‌دهد. تا به حال هواپیماهای زیادی به این اثر اضافه شده است و یا شاهد ایجاد تغییراتی در نقشه‌های آن بوده‌ایم. جالب است بدانید که این روزها بازار ساخت ماد برای این بازی نیز حسابی داغ است. مادسازان بسیاری در حال کار بر روی این عنوان هستند تا بتوانند به شهرت بیشتری دست پیدا کنند. حال امروز ماد تازه‌ای برای این بازی عرضه شد و هلیکوپترها را به آن آورد. البته فعلا امکان استفاده از هلیکوپترها وجود ندارد و شما صرفا قادر هستید تا آن‌ها را در آسمان مشاهده کنید. به گفته‌ی سازنده‌ی این ماد، شاید بعدا قابلیت سفر با هلیکوپترها هم به این ماد اضافه گردد.

قابل ذکر است که این ماد را می‌تواند از تمام وب‌سایت‌هایی پیرامون این موضوع دریافت نمایید. ضمنا بدیهی است که این ماد تنها بر روی رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود. بازی Microsoft Flight Simulator هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از ماد ذکر شده منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

7
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید