فصل ۹ بازی Apex Legends محتویاتی از عنوان Titanfall را خواهد داشت

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۱

فصل نهم بازی Apex Legends محتویات جدید بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت. یکی از اخبار بسیار جالب در این مورد وجود محتویاتی از عنوان محبوب Titanfall خواهد بود.

با انتشار هر فصل جدید از این بازی شاهد رونمایی از محتویات جذاب بسیاری هستیم. معمولا یک سلاح جدید، تغییرات نقشه و آیتم‌های متفاوتی را شاهد هستیم. فصل ۸ لیستی از آیتم‌های جدیدی را همراه خود داشت، اما بسیاری از مخاطبان این بازی به دنبال فصل ۹ هستند که حدودا یک ماه دیگر منتشر خواهد شد. در حال حاضر، برخی از اعضای توسعه‌ی این بازی در مورد آنچه که ممکن است اتفاق بیفتد، صحبت‌هایی کرده‌اند.

به تازگی یکی از توسعه دهندگان این بازی توسط browngirlgamercode در Twitch میزبانی شد. چاد گرینر (Chad Grenier) وعده داده که محتواهایی از بازی Titanfall در فصل نهم برای بازی Apex Legends منتشر خواهد شد. از طرفی شایعتا دیگری وجود دارد که برخی از توانایی‌های شخصیت‌های بازی Titanfall نیز پس از انتشار فصل نهم در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. نویسنده ارشد بازی اشلی رید (Ashley Reid)، اشاراتی به استفاده از محتواهای جدیدی از بازی Titanfall دارد. او درباره‌ی این‌که چگونه Apex Legends پس از جنگ درونی بازی Titanfall اتفاق می‌افتد و نحوه‌ی ادغام آن‌ها صحبت کرد.

محتوای Titanfall برای عنوان بتل رویال Apex Legends می‌تواند جالب باشد، زیرا اخیرا مدیر بازی Apex Legends اظهار داشته که فصل بعدی بازی برای مخاطبان ژاپنی جذاب خواهد بود. باید منتظر باشیم که ببینیم آیا می‌توانند در فصل آینده وعده‌هایی که داده‌اند رو تحقق ببخشند یا نه. قبل از انتشار بازی Apex Legends در سال ۲۰۱۹ اعلام شده بود که نکاتی از عنوان Titanfall وجود داشت که احتمالا گیم پلی عظیمی از این عنوان در آینده شاهد خواهیم بود. استودیوی ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertaimnet)، در حال حاضر ممکن است بر روی بازی Titanfall 3 کار کند که برای طرفداران سری بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

8
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید