سازندگان بازی Dying Light 2 کیفیت نسخه‌ی نسل هشتمی بازی را تضمین می‌کنند

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۴

Tomasz Szałkowski، مسئول پردازش بازی Dying Light 2، عنوان کرد که آن‌ها شروع به بررسی و پردازش نسخه‌ی کنسول‌های نسل هشتمی کرده‌اند.

انتشار مشکل دار بازی Cyberpunk 2077 بر روی کنسول‌های نسل هشتمی، توسط استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، باعث شده که بسیاری از استودیوها با تمرکز بیشتری به بهینه سازی عناوین نسل هشتمی بپردازند. بسیاری از عناوین بین نسلی زیر ذره بین مخطابان و منتقدان قرار گرفته‌اند تا ببینند که چگونه می‌توانند توازن درستی بین نسخه‌های نسل هشتم و نهم بازی‌ ایجاد کنند. یکی از عناوین که مخاطبان بسیاری منتظر آن هستند، بازی Dying Light 2 جدیدترین ساخته‌ی استودیوی تکلند (Techland) است.

این بازی از پردازش کیفیت تصاویر ۴K و اجرا ۶۰ فریم بر ثانیه در کنسول‌های نسل نهمی بهر می‌برد، اما سوال بسیار مهمی که مطرح می‌شود وضعیت این بازی در کنسول‌های نسل هشتمی است که چه کیفیتی را ارائه می‌دهند. توسعه دهندگان بازی اطمینان دادند که تمرکز ویژه‌ای بر روی بهینه‌سازی نسخه‌های کنسول‌های نسل هشتمی دارند. این بازی به هیچ مشکلی در مورد سخت افزار قدیمی‌تر نخواهد داشت و آن‌ها این اطمینان را داده‌اند که عنوان در دست توسعه‌ی آن‌ها از بالاترین کیفیت ممکن برای بازی در کنسول‌های نسل هشتمی برخوردار است.

Tomasz Szałkowski، مسئول پخش پردازش بازی گفت:

کنسول‌های  اصلی نسل هشتم، اولویت ما بوده‌اند. ما تلاش می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که کیفیت بازی در پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در بالاترین سطح است. و شروع به آزمایش در کنسول های نسل هشتم کردیم که خیلی زودتر از سایر پروژه‌های قبلی ما بوده است. این موضوع برای ما بسیار بلندپروازانه است چون تصمیم داریم عنوان بزرگ و جاه طلبانه‌تر از نسخه اول بازی Dying Light را ارائه دهیم.

توسعه دهندگان بازی نیز در مورد انتقال به یک موتور جدید صحبت کردند. بازی Dying Light 2 برای انتشار در سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس برنامه ریزی شده است.

20
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید