پیش نمایش ویدیویی Resident Evil: Village؛ آن روستای منحوس…

پیش نمایش ویدیویی Resident Evil: Village

سلام و درود خدمت شما مخاطبین گرامی و عزیز وبسایت گیمفا. امیدوار هستم که در این سال جدید در کنار خانواده ی عزیزتان خوب و خوش و سلامت باشید و در کنار فعالیت‌های روزمره، مشغول لذت بردن از بازی های محبوب و مورد علاقه‌ی خود نیز باشید. در ادامه‌‌ی روند انتشار ویدیوهای مختلف برای کاربران عزیز گیمفا امروز قصد داریم تا با یک ویدیوی جذاب در خدمت شما باشیم. امروز نوبت به یکی از ویدیوهای پیش‌نمایش گیمفا می رسد که یک ویدئوی خاص است.

در این ویدیو، به سراغ بررسی اطلاعاتی که از عنوان مورد انتظار Resident Evil: Village داریم، رفته ایم و سعی داریم تا هر چه بیشتر شما را با این بازی آشنا کنیم و احتمال موفقیت یا عدم موفقیت آن را بر اساس اطلاعاتی که از این بازی داریم بسنجیم. زمان زیادی تا روز انتشار این بازی باقی نمانده است و بازی‌بازان بسیار زیادی در دنیا منتظر تجربه‌ی این عنوان بسیار محبوب و مورد انتظار هستند تا بار دیگر وحشت و تلاش برای بقا در یک دنیای دیوانه‌وار را در سری رزیدنت ایول تجربه کنند.

با توجه به اطلاعاتی که از این بازی داریم به نظر می‌رسد کپکام برای این نسخه نیز سنگ تمام گذاشته است و بعد از انتشار دو بازی ریمیک جذاب و موفق از این سری، بار دیگر شاهد یک نسخه‌ی کاملا جدید هستیم که به عنوان هفتم نیز مرتبط است.

بسیار خوشحال خواهیم شد که از نظرات شما نیز در مورد Resident Evil: Village آگاه شویم و لطفا به ما بگویید که در مورد سرنوشت این بازی چه حدسی می‌زنید و چه برداشتی دارید. امیدوارم که از این ویدیو لذت ببرید و قطعا در آینده و در هر ویدیو شاهد پیشرفت آن ها خواهید بود. شما را دعوت می‌کنم به مشاهده و دانلود ویدئوی “پیش نمایش ویدیویی Resident Evil: Village.”

 دانلود با کیفیت HD | دانلود با کیفیت Full HD

19
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید