نقشه‌ی فصل سوم بازی Call of Duty: Warzone هواداران را ناامید کرده است

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳

امروز با خبر شدیم که بسیاری از هواداران بازی Call of Duty: Warzone از فصل سوم این اثر و نقشه‌ی جدیدش انتقاد دارند. حال باید منتظر بود و دید که واکنش تیم سازنده در این زمینه چه خواهد بود.

حتما در جریان هستید که تا به حال نسخه‌های گوناگونی از سری Call of Duty بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته است. یکی از نسخه‌های جدید این فرنچایز با نام Call of Duty: Warzone چندی پیش به دست علاقه‌مندان رسید و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. با وجود محتویات جذاب و پشتیبانی خوب تیم سازنده، این بازی هنوز هم مشکلات و ایرادات عجیبی در خود دارد. در همین راستا، تیم سازنده سعی دارد تا این ایرادات را رفته رفته برطرف کرده و عنوان خود را بهتر از قبل کند. چندی پیش هم یک به‌روزرسانی تازه برای این اثر در دسترس قرار گرفت که نواقص آن‌ها را تا حد قابل توجهی برطرف کرد. قابل ذکر است که دو شرکت اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

اگر از طرفداران بازی Call of Duty: Warzone باشید، مطمئنا می‌دانید که فصل سوم این عنوان در راه است افراد به زودی می‌توانند از آن لذت ببرند. با این وجود، درصد زیادی از هواداران از فصل سوم این اثر ناامید شده‌ و انتظارات بالاتری از نقشه‌ی جدید آن داشتند. ظاهرا فصل دوم برای آن‌ها فوق‌العاده بوده و از فصل سوم نیز چنین انتظاری داشته‌اند، اما تصاویر و تریلرهای مربوط به نقشه‌ی جدید آن نتوانسته است تا رضایت آن‌ها را جلب نماید. هواداران عقیه دارند که نقشه‌ی پیش رو هیچ نکته‌ای برای شگفت‌زده کردن افراد ندارد و نمی‌توان آن را دلیلی برای سرگرم شدن به حساب آورد. حال طرفداران انتظار دارند تا تیم سازنده در این خصوص واکنش نشان دهد. باید دید که آیا این اتفاق رقم خواهد خورد یا خیر.

بازی Call of Duty: Warzone هم‌اکنون به صورت رایگان بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد.

7
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید