لباس جدیدی برای شخصیت Iron Man در بازی Marvel’s Avengers عرضه خواهد شد

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳

به نظر می‌رسد که پشتیبانی از بازی Marvel’s Avengers همچنان ادامه دارد و تیم سازنده قصد دارد تا رضایت بازی‌بازان را بیش از پیش جلب نماید. در همین راستا، قرار است لباس دیگری برای شخصیت Iron Man در این عنوان منتشر شود.

Marvel’s Avengers یکی از عناوین مورد انتظار سال گذشته بود که سرانجام به دست بازی‌بازان رسید. متاسفانه این عنوان به دلیل مشکلات مختلف نتوانست چندان انتظارات را برآورده کند و انتقادهای زیادی هم از آن شد. با این حال، عده‌ی زیادی از عاشقان ژانرهای اکشن و ماجراجویی از این بازی لذت می‌برد و منتظر هستند تا ببینند تیم سازنده چه برنامه‌هایی برای آینده‌ی آن در سر دارد. قابل ذکر است که دو شرکت کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) و اسکوئر انیکس (Square Enix) در امر ساخت و نشر آن نقش داشته‌اند.

استودیوی سازنده‌ی بازی Marvel’s Avengers قصد دارد تا لباس دیگری را به این بازی بیاورد. این لباس متعلق به شخصیت Iron Man خواهد بود و هواداران از هفته‌ی آینده می‌توانند از آن استفاده کنند. امروز تصویری هم از این لباس در دسترس قرار گرفت که در مجموع بازخوردهای خوبی داشت. اگر از هواداران این عنوان باشید، حتما اطلاع دارید که Iron Man یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های آن به حساب می‌آید. به همین دلیل است که سازندگان سعی دارند تا روی این کاراکتر بیشتر مانور دهند و به محبوبیت بازی اضافه کنند. این لباس در قابل یک به‌روزرسانی به دست طرفداران خواهد رسید.

جالب است بدانید که کریستال داینامیکس اهدافی را برای سایر شخصیت‌ها نظیر هالک در سر دارند و باید دید که این برنامه‌ها دقیقا چه خواهد بود. پس به محض انتشار اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. بازی Marvel’s Avengers در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار دارد.

12
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید