بازی Outriders عملکرد بهتری را نسبت به Marvel’s Avengers در استیم داشته است

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۸

طبق آماری که در روزهای گذشته و امروز در دسترس قرار گرفت، مطلع شدیم که بازی Outriders در مجموع عملکرد بهتری را نسبت به عنوان Marvel’s Avengers در استیم داشته است که این قضیه محبوبیت بالای آن را نشان می‌دهد.

Outriders را باید از سری عناوین جذاب در سبک‌های تیراندازی و نقش‌آفرینی دانست که تنها چند روز از انتشار آن بر روی پلتفرم‌های مختلف می‌گذرد. در این اثر باید هدایت شخصیت دلخواهتان را به دست گرفته و از میان حالت‌های تک‌نفره و چندنفره به انتخاب یکی بپردازید. گفتنی است که دو استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) و اسکوئر انیکس (Square Enix) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

با وجود این که در روزهای گذشته مشکلات زیادی را در بازی Outriders و به خصوص سرورهای آن شاهد بودیم، اما استقبال از آن همچنان ادامه دارد. گفته می‌شود که تعداد بازی‌بازان هم‌زمان در این بازی بر روی استیم به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسیده است. در این حالی است که این آمار برای عنوانی همچون Marvel’s Avengers در حدود ۳۲ هزار نفر است. این قضیه نشان می‌دهد که از بازی Outriders حدود ۴ برابر بیشتر استقبال شده است.

استودیوی پیپل کن فلای در تلاش است تا مشکلات مربوط به سرورهای بازی Outriders را هر چه سریع‌تر برطرف نماید. با رفع این ایرادات، بدون شک عده‌ی زیادی جذب این عنوان خواهند شد. همچنین محتویاتی هم برای این اثر در دست ساخت قرار دارد که در آینده از آن‌ها رونمایی خواهد شد. بنابراین باید صبر کرد و دید که آینده‌ی این بازی به چه صورت پیش خواهد رفت. Outriders در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد.

8
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید