تریلری از گیم‌پلی بازی Final Fantasy 14 بر روی پلی‌استیشن ۵ منتشر شد

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷

استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) که در روزهای گذشته اطلاعات زیادی را پیرامون بازی Final Fantasy 14 در دسترس قرار داده بود، امروز ویدئویی از گیم‌پلی آن برای نسل نهم را منتشر کرد.

بدون شک بسیاری از بازی‌بازان با فرنچایز Final Fantasy آشنایی داشته و نسخه‌های جذاب آن را بر روی پلتفرم‌های گوناگون تجربه کرده‌اند. یکی از بهترین نسخه‌های این سری را باید Final Fantasy 14 به حساب آورد که در گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ عرضه شده بود و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. حال جالب است بدانید که دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز در اینده‌ای نزدیک می‌توانند این اثر را تجربه نمایند. به همین دلیل است که اسکوئر انیکس این روزها تصاویر و اطلاعات زیادی را از این نسخه عرضه می‌کند تا بازی‌بازان بیش از پیش با حال و هوای این عنوان و تغییرات آن آشنا شوند.

امروز هم در کنار برگزار شدن مراسمی جدید، تریلر دیگری به مدت ۱۶ دقیقه از گیم‌پلی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Final Fantasy 14 نمایش داده شد که بازی‌بازان به خوبی می‌توانند به نکات موجود در آن پی ببرند. حتی نحوه‌ی هدایت شخصیت‌ها هم با تغییرات اندکی مواجه شده و همه چیز برای تجربه‌ی آن در نسل نهم آماده است. از نگاه بازی‌بازی که به تجربه‌ی این بازی پرداخته است، این نسخه هیجان فراوانی دارد.

اسکوئر انیکس در ماه فوریه رویدادی را برگزار کرد و برنامه‌های خود برای فرنچایز Final Fantasy را در اختیار طرفداران قرار داد. اکنون برنامه‌های این تیم برای آشنا کردن بیشتر بازی‌بازان همچنان ادامه دارد و باید دید که در ادامه چه خواهد کرد. متاسفانه هنوز تاریخ دقیق انتشار نسخه‌ی ذکر شده مشخص نشده است و هواداران Final Fantasy 14 باید کمی در این مورد صبور باشند. گفته می‌شود که این اتفاق در سال جاری رخ خواهد داد. بنابراین به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید ویدئوی گیم‌پلی بازی Final Fantasy 14 بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ را مشاهده نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

6
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید