صداگذار جان مارستون به بازگشت به سری Red Dead Redemption علاقه مند است

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۲

سری Red Dead Redemption با همان نسخه‌ی اول خود موفق شد تا بازی‌بازان زیادی را به سمت خود جذب کند. طرفداران به خوبی با داستان جان مارستون، شخصیت اصلی بازی، ارتباط برقرار کردند و در دنیای او غوطه‌ور شدند. حال با گذشت بیش از دو سال از انتشار Red Dead Redemption 2، چه زمانی دوباره وارد جهان وسترن راکستار گیمز (Rockstar Games) خواهیم شد؟ آقای راب ویت‌هاف (Rob Wiethoff)، صداگذار جان مارستون، در مصاحبه‌ای با کانال یوتیوب Dan Allen Gaming در مورد علاقه‌ی خود به بازگشت به Red Dead Redemption و موارد دیگر صحبت کرده است.

همان‌طور که می‌دانید، با این‌که آرتور مورگان شخصیت اصلی بازی Red Dead Redemption 2 بود، اما جان مارستون نیز نقش مهمی را در داستان گروه خلافکاری Van Der Linde ایفا کرد. جان مارستون و آرتور مورگان هر دو در مرکز بازی‌های خود قرار دارند و شخصیت‌های بسیار محبوبی در میان طرفداران مجموعه‌ی Red Dead Redemption محسوب می‌شوند.

این طور که به نظر می‌رسد، آقای ویت‌هاف بسیار از همکاری با راکستار راضی بوده است و به شدت تمایل دارد که دوباره با این شرکت همکاری کند؛ چه در ساخت Red Dead Redemption 3 ،GTA VI  و یا پروژه‌های دیگر. البته همان‌طور که انتظار می‌رفت، ویت‌هاف از اعلام تایید ساخت نسخه‌ی سوم Red Dead Redemption و یا بازی‌های احتمالی دیگر راکستار خودداری کرد.

همچنین با این‌که ویت‌هاف می‌داند که افراد زیادی از بسته الحاقی Undead Nightmare عنوان Red Dead Redemption لذت بردند و خواهان بازگشت چیزی مانند آن هستند، اما او نمی‌داند که آیا راکستار قصد دارد باز هم چنین تجربه‌ای را دوباره به بازی‌بازان این سری ارائه دهد.

در بخش دیگری از این مصاحبه، صداگذار جان مارستون اعضای تیم تولید Red Dead Redemption را تحسین کرد و توضیج داد که افرادی مانند نویسندگان، انیماتور‌ها و… کسانی هستند که باید به جای بازیگران و صداگذاران در مرکز توجه قرار بگیرند. چراکه توسعه‌دهندگان این بازی بزرگ را ساخته‌اند و عدم توجه به آ‌ن‌ها ناعادلانه به نظر می‌رسد.

نظر شما چیست؟ آیا می‌خواهید شاهد بازگشت جان مارستون در نسخه‌ی بعدی Red Dead Redemption باشید یا این‌که مایل هستید با شخصیت‌های جدیدی آشنا شوید؟

24
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید