بازی Resident Evil Village دارای قابلیت Photo Mode خواهد بود

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹

به تازگی ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Resident Evil Village منتشر شده است که احتمالاً به صورت ناخواسته به یکی از قابلیت‌های این بازی اشاره کرده است.

هم‌اکنون حدود یک ماه تا فرارسیدن تاریخ انتشار بازی Resident Evil Village فاصله داریم و به جرات می‌توان این بازی را از جمله عناوین مورد انتظار نسل نهم نامید که خیل عظیمی از طرفداران سبک وحشت منتظر تجربه‌ی آن هستند. از طرفی دیگر، مصاحبه‌های منتشر شده از سوی شرکت کپکام (Capcom) نیز بارها به این موضوع اشاره کرده بودند که این شرکت ژاپنی حساب ویژه‌ای روی موفقیت این بازی باز کرده است و قرار است تا پلتفرم‌های مختلفی از جمله سرویس استیدیا و کنسول‌های مختلف از آن پشتیبانی کنند. در نتیجه، این موضوعات باعث شده تا شرکت کپکام حول محور بازاریابی این عنوان مانور فراوانی دهد و چندی پیش نیز ویدیویی از گیم‌پلی این عنوان بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر کرد که از طریق این لینک می‌توانید مشاهده کنید.

در واقع، این ویدئو اولین بار توسط نشریه‌ی آنلاین IGN منتشر شد و کاربران و بازی‌بازان ریزبین همانند همیشه توانستند تا نکاتی جالب از آن را استخراج کنند. بر این اساس، یکی از بازی‌بازان در حین آغاز یک کات‌سین در این ویدیو متوجه دکمه‌ی Photo Mode در بازی شد و این موضوع می‌تواند وجود این قابلیت در این بازی را تایید کند.

بازی Resident Evil Village، در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ مه ۲۰۲۱) برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

14
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید