دارندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Oddworld: Soulstorm نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ آن را رایگان دریافت می‌کنند

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۳

با اعلام استودیوی آدورلد اینهبیتنتس، دارندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Oddworld: Soulstorm نیازی به پرداخت هزینه برای دریافت نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ آن نخواهند داشت.

بدین ترتیب، بازی Oddworld: Soulstorm را می‌توان جدیدترین عضو عناوین میان‌نسلی پرشمار نامید که نسخه‌ی نسل نهمی آن به صورت رایگان در دسترس دارندگان نسخه‌ی نسل هشتمی قرار می‌گیرد. البته، اکثر بازی‌های بزرگ عرضه شده از سوی شرکت‌هایی نظیر یوبی‌سافت (Ubisoft) از چنین ویژگی بهره می‌برند ولی متاسفانه برخی از بازی‌ها نظیر Call of Duty: Black Ops Cold War برای ارائه‌ی تجربه‌ی نسل نهمی خود هزینه‌هایی را برای مصرف کنندگان در نظر گرفته‌اند.

همان‌طور که اشاره شد، این خبر اولین بار توسط استودیوی آدورلد اینهبیتنتس (Oddworld Inhabitants) منتشر شد و این استودیو تأیید کرد که برای تجربه‌ی این بازی بر روی نسل نهم نیاز به خرید مجدد بازی و پرداخت هزینه نخواهید بود و داشتن تنها نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ آن اکتفا خواهد کرد. همچنین، لازم به ذکر است که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ آن به زودی و به صورت رایگان در دسترس مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار خواهد گرفت. از طرفی دیگر، باید توجه داشت که این موضوع بدین معنا نخواهد بود که دارندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ قادر به انجام آن بر روی پلی‌استیشن ۴ هستند.

بازی Oddworld: Soulstorm، در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ (۶ آوریل ۲۰۲۱) در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. همچنین، این بازی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ با رزولوشن ۱۴۴۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد.

5
2
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید