بازی Faraday Protocol معرفی شد

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲

استودیوی رد کوی باکس (Red Koi Box) امروز در تازه‌ترین خبر خود به معرفی بازی Faraday Protocol پرداخت. همچنین جهت آشنایی بیشتر افراد، اولین ویدئوی مربوط به این بازی نیز در دسترس قرار گرفته است.

دو استودیوی دک۱۳ (Deck13) و رد کوی باکس که به ترتیب وظیفه‌ی تولید و نشر بازی Faraday Protocol را به عهده دارند، امروز از آن رونمایی کردند. این بازی از سری عناوین جالب در سبک‌های پازلی و ماجراجویی به صورت اول‌شخص است که بازی‌بازان در آن باید به حل معماهای عجیب و بسیار سختی بپردازند. ماموریت شما در این بازی این است که به سرزمینی به نام Opis قدم گذاشته و پرده از اسرار آن بردارید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این عناوین هستید، Faraday Protocol را به هیچ وجه از دست ندهید.

تیم سازنده برای داستان بازی Faraday Protocol هم تلاش فراوانی داشته است. پس از طی کردن هر چالش، پاداش‌هایی به شما داده می‌شود که می‌توانید از آن‌ها به منظور خرید سلاح‌ها و آیتم‌های جدید استفاده نمایید. متاسفانه هنوز جزئیات دیگری از این بازی عرضه نشده است، اما پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق در روزهای آینده رخ دهد. در ضمن این عنوان بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و برخی از کنسول‌های نامشخص در دسترس قرار خواهد گرفت. در پایان می‌توانید نخستین تریلر از این اثر را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

8
4
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید