برنامه‌های سازندگان Animal Crossing: New Horizons برای ماه آپریل اعلام شد

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰

ظاهرا شرکت نینتندو قصد دارد تا پشتیبانی‌ خوبی از بازی Animal Crossing: New Horizons در ماه آپریل داشته باشد. تیم سازنده‌ی این بازی امروز از برنامه‌های خود در این ماه برای این اثر رونمایی کرد. ضمنا برای آشنایی هر چه بیشتر افراد، ویدئویی در این خصوص عرضه شده است.

عناوین شبیه‌سازی همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است. همان‌طور که اطلاع دارید، این سبک از چند قسمت متنوع تشکیل شده است و شبیه‌سازی زندگی را باید یکی از آن‌ها به حساب آورد. تا به حال بازی‌های گوناگونی از این دسته منتشر شده که اتفاقا استقبال خوب بازی‌بازان را به همراه داشته است. یکی از این بازی‌ها را باید Animal Crossing: New Horizons دانست که اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و به فروش بسیار خوبی هم دست پیدا کرد. قابل ذکر است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است. چند روز قبل هم رویدادی به نام Bunny Day برای این اثر در دسترس قرار گرفت که محتویات زیادی را با خود به بازی آورد.

با توجه به محبوبیت زیاد بازی Animal Crossing: New Horizons و فروش بالای آن، تیم سازنده همچنان قصد دارد تا پشتیبانی خود را برای این عنوان ادامه دهد. این طور که به نظر می‌رسد، این تیم برای ماه آپریل برنامه‌های فراوانی در سر دارد که امروز از هر کدام از آن‌ها رونمایی کرده است. ابتدا باید گفت که تا چند روز دیگر یک به‌روزرسانی جالب برای این عنوان عرضه می‌شود که تغییراتی را در جزیره‌ها و به خصوص درخت‌های آن اعمال می‌کند. سازندگان قصد دارند تا به مناسبت برگزاری رویدادهای مختلف، این جزایر را با ظاهری متفاوت در اختیار بازی‌بازان قرار دهند. البته این اتفاق سال گذشته نیز برای این بازی رخ داده بود.

پس از به‌روزرسانی فوق، یک به‌روزرسانی دیگر هم به دست بازی‌بازان خواهد رسید که از محتویات موجود در آن باید به جانوران جدیدی همچون حشرات و ماهی‌های تازه اشاره کرد. ضمنا ساخت یک بسته الحاقی و برگزاری چندین رویداد برای بازی Animal Crossing: New Horizons در دستور کار قرار گرفته است، اما در ماه آپریل شاهد آن‌ها نخواهیم بود. پس به محض انتشار اخبار بیشتر در خصوص این اثر و برنامه‌هایش، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از برنامه‌های ماه آپریل این اثر در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به مشاهده و دریافت آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید