بخش Squads Mode بازی Fall Guys: Ultimate Knockout برای همیشه قابل تجربه خواهد بود

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶

استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که بخش Squads Mode در بازی Fall Guys: Ultimate Knockout با استقبال بی‌نظیری از سوی هواداران مواجه شده است. این تیم قصد دارد تا این بخش را برای همیشه در بازی حفظ کنند.

Fall Guys: Ultimate Knockout از سری آثار هیجان‌انگیز در ژانر بتل رویال است که ابتدا اواخر سال گذشته در دسترس قرار گرفت و به سرعت با استقبال خوب افراد نیز همراه شد. تیم سازنده تا به حال پشتیبانی بسیار خوبی از این اثر داشته است. جدا از انتشار به‌روزرسانی‌های متنوع، فصول گوناگونی نیز برای این بازی منتشر شده است. فصل چهارم این عنوان نیز به تازگی در اختیار طرفداران قرار گرفته است که قابلیت‌های جذابی را به بازی می‌آورد. پس در صورتی که از دوستداران این بازی هستید، این فصل را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، چهارمین فصل از بازی Fall Guys: Ultimate Knockout استقبال گسترده‌ی هواداران را در بر داشت و اکنون عده‌ی زیادی در حال تجربه‌ی آن هستند. این فصل حالت‌ها، چالش‌های روزانه و آیتم‌هایی همچون تاج‌های جدید را با خود به بازی می‌آورد که اصلا نباید از آن‌ها به سادگی عبور کرد. یکی از بخش‌های مربوط به این فصل، حالت Squads Mode است که خوشبختانه با واکنش‌های مثبتی از سوی منتقدان و بازی‌بازان همراه شد. در این بخش گروهی شما باید به همراه تیم خود در برابر گروه چهارنفره‌ی روبه‌رو قرار گرفته و مبارزاتی داشته باشید تا در نهایت به پیروزی دست پیدا کنید.

مدیاتونیک ابتدا قصد داشت تا با پایان یافتن فصل چهارم، بخش ذکر شده را هم برای همیشه از دسترس خارج کند. وقتی آن‌ها محوبیت این بخش را دیدند، تصمیمشان تغییر کرد و حال قصد دارند تا Squads Mode را برای همیشه در این بازی نگه دارند. بدون شک این خبر بسیار خوبی برای طرفداران خواهد بود.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ قابل تجربه است. دیگر نسخه‌های این عنوان شامل نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس نیز در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهند شد. بنابراین در صورت انتشار اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید