یکی از یوتیوبرها ویدئویی را در خصوص ترکیب دو بازی Valheim و One Punch Man منتشر کرد

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲

امروز یکی از طرفداران بازی Valheim ویدئوی جالبی را از ترکیب دو این اثر با One Punch Man در دسترس قرار داد. تا به حال بازدید زیادی از این ویدئو شده است و سایر هواداران واکنش‌های مثبتی در این زمینه داشته‌اند.

Valheim از سری عناوین جذاب در سبک‌های اکشن و جهان‌باز است که تنها چند وقت از عرضه‌ی آن می‌گذرد. بدون شک باید گفت که این بازی تا این لحظه از محبوب‌ترین‌های ۲۰۲۱ به شمار می‌رود. خوشبختانه این عنوان با استقبال بسیار خوبی از سوی بازی‌بازان مواجه شده است و بیش از ۴ میلیون طرفدار دارد. در همین زمینه، برنامه‌های تیم سازنده شروع شده است تا آن‌ها بتوانند با پشتیبانی خوب، عده‌ی بیشتری را به سمت بازی خود جذب کنند. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به ژانرهای ذکر شده هستید، Valheim را به هیچ عنوان از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی آیرون گیت (Iron Gate) و پنیک باتن (Panic Button) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته‌اند. مادهای فراوانی هم برای این بازی در دسترس قرار می‌گیرند. به عنوان مثال، دیروز یک ماد تازه برای این بازی عرضه شد که سیستم مبارزات آن را با تغییراتی مواجه می‌کند.

همان‌طور که اطلاع دارید، One Punch Man یک فرنچایز جذاب در دنیای بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید که بیشترین هوادار را هم در نزد ژاپنی‌ها دارد. شما در این فرنچایز باید هدایت یک ابرقهرمان که با یک ضربه قادر به شکست دادن دشمنانش است را به دست گرفته و ماجراجویی‌های جذابی داشته باشید. البته نسخه‌های این سری را از روی یک انیمه‌ی مشهور ساخته‌اند و در این زمینه بسیار موفق بوده‌اند.

حال امروز یکی از یوتیوبرهای معروف به نام TheGrumpySpanner ویدئویی را در کانال یوتیوب خود در دسترس قرار داد و ترکیبی از دو اثر One Punch Man و Valheim را به تصویر کشید. شاید ساخت چنین ویدئویی کمی عجیب به نظر برسد، اما تا این جا بازخورد بسیار خوبی داشته است و هواداران دو عنوان فوق حسابی با تماشای آن سرگرم شده‌اند. وی وعده داده است که در روزهای آینده، ویدئوهای دیگری را هم در این خصوص منتشر می‌کند و باید دید که در این خصوص چه عملکردی خواهد داشت.

بازی Valheim در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. فعلا از نسخه‌ی اصلی این عنوان خبری نیست و پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق در ماه‌های آینده رقم خواهد خورد. در پایان می‌توانید ویدئوی ذکر شده را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

6
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید