سازندگان بازی Outriders نسبت به مشکلات سرور این عنوان واکنش نشان دادند

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۸

تنها دو روز از انتشار بازی Outriders بر روی پلتفرم‌های مختلف می‌گذرد و حال می‌بینیم که مشکلاتی در سرورهای این اثر وجود دارد. در همین راستا، امروز تیم سازنده در مورد این ایرادات واکنش نشان داد.

Outriders از سری آثار هیجان‌انگیز در سبک‌های تیراندازی و نقش‌آفرینی به صورت چندنفره است که چند ماه قبل معرفی شد و با انتشار چند تصویر و ویدئو، عده‌ی فراوانی را به خود جذب کرد. بخش‌های گوناگونی در منوی این بازی به چشم می‌خورد که تجربه‌ی هر کدام می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. از دیگر ویژگی‌های این بازی نیز باید به کاراکترها، سلاح‌ها و توانایی‌های مختلف اشاره داشت تا بازی‌بازان را سرگرم کند. به نقل از سازندگان، تنوع در سلاح‌های نسخه‌ی اصلی این بازی بسیار زیاد است و این می‌تواند از نقاط قوت آن به حساب بیاید. ضمنا امکان شخصی‌سازی نیز برای بازی‌بازان فراهم است. بنابراین در صورتی که از دوستداران این سبک‌ها هستید، Outriders گزینه‌ی ایده‌آلی برای شما خواهد بود. گفتنی است که دو استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) و اسکوئر انیکس (Square Enix) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند. چندی پیش هم گفته شد که تعداد بازی‌بازان هم‌زمان این عنوان در استیم به بیش از ۱۰۳ هزار نفر رسیده است که آمار جالبی به حساب می‌آید.

اگر قصد تجربه‌ی بازی Outriders را دارید، شاید بهتر باشد کمی صبر کنید و در روزهای آینده این کار را انجام دهید. ظاهرا سرورهای این بازی همین ابتدای کار مشکلاتی در خود دارد و صدای بازی‌بازان را در آورده است. البته پیپل کن فلای در جریان مصاحبه‌های خود اعلام کرده است که هیچ جای نگرانی وجود ندارد و آن‌ها خیلی سریع نسبت به رفع این مشکلات اقدام خواهند کرد. این تیم پس از واکنش فوق، ایرادات مربوط به سرورهای آمریکا را رفع کرد تا این دسته از بازی‌بازان قادر به تجربه‌ی بازی باشند. آن‌ها تلاش دارند تا سایر سرورها را هم طی چند روز آینده به صورت سالم در دسترس قرار دهند و باید دید که این اتفاق دقیقا چه زمانی رخ خواهد داد.

بازی Outriders بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

4
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید