اطلاعات جدیدی از بازی Kena: Bridge of Spirits منتشر شد

۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵
Kena: Bridge of Spirits

Kena: Bridge of Spirits عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی است که با طراحی بصری چشم نواز خود، یک بازی بسیار جذاب و مورد انتظار محسوب می‌شود. Rot‌ها، موجودات بامزه‌ی کوچکی که Kena با آن‌ها مواجه می‌شود، بخش بسیار مهمی از گیم‌پلی Kena: Bridge of Spirits هستند که کار‌های مختلفی را انجام می‌دهند. به تازگی توسعه‌دهندگان این بازی در طی مصاحبه‌ای با GamesRadar در مورد این موجودات و نقش آن‌ها در گیم‌پلی توضیحات بیشتری را ارائه داده‌اند.

جاش گایر (Josh Grier) و مایک گایر (Mike Grier)، بنیان گذاران استودیوی امبر لب (Ember Lab)، اعلام کردند که از محاصره کردن دشمنان و شلیک اجسام از راه دور گرفته تا تغییر شکل، آسیب زدن به دشمنان و حتی احیا سلامتی بازی‌باز، Rot‌ها در مرکز سیستم مبارزه‌ی Kena: Bridge of Spirits قرار دارند. هر چه که تیم Rot‌ شما بزرگ‌تر و قوی‌تر باشد، ضربات قدرتمند‌تری را می‌توانید اجرا کنید.

Kena می‌تواند هر یک از مهارت‌های خود را با Rot‌ها ترکیب کند تا دشمنان را به روش‌های منحصر به فردی شکست دهد. Rot‌ها می‌توانند مهاجمان را محاصره کنند، اجسامی را برای پرتاب از راه دور بسازند و حتی یک ابر با قابلیت تغییر شکل را برای آسیب زدن به دشمنان تشکیل دهند. پیدا کردن و گسترش دادن یک تیم بزرگ Rot ارتقا‌های بیشتری را آزاد کرده و به شما اجازه می‌دهد تا ضربات قوی‌تری را اجرا کنید.

در طی همکاری با Rot‌‌، بازی‌بازان نقاط ضعف دشمنان را کشف خواهند کرد. علاوه بر این، احیای سلامتی در حین نبرد نیز توسط Rot انجام می‌شود. بازی‌بازان باید تعادل مناسبی را بین اجرای یک ضربه قدرتمند و یا احیای سلامتی خود پیدا کنند.

بازی Kena: Bridge of Spirits در تاریخ ۲ شهریور ۱۴۰۰ (۲۴ آگست ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

23
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید