تریلری از فصل سوم بازی Rocket League منتشر شد

۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳

تیم سازنده‌ی بازی Rocket League که در گذشته از انتشار قصل سوم این عنوان خبر داده بود، سرانجام امروز دست به کار شد و ویدئویی را در این خصوص منتشر کرد.

Rocket League از سری عناوین هیجان‌انگیز و جذاب به صورت مسابقه‌ای است که در آن باید هدایت خودروی مورد نیاز خود را به عهده گرفته و به بازی فوتبال بپردازید. در جریان بازی هم آیتم‌ها و امکانات بسیاری در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهترین بهره را از آن‌ها ببرید. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۵ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و پس از استقبال بسیار خوب افراد، به دست دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز رسید. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این بازی‌ها هستید، Rocket League نیز می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برایتان باشد.

خوشبختانه پس از گذشت ۶ سال، پشتیبانی از بازی Rocket League همچنان ادامه دارد. علاوه‌بر عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف، تا به حال رویدادها و فصول زیادی هم به دست هواداران رسیده است که نباید از نقش آن‌ها در بهتر شدن بازی غافل شد. اگر از طرفداران این عنوان باشید، حتما می‌دانید که فصل دوم آن برای مدتی تمدید شد و اکنون بازی‌بازان در حال تجربه‌ی آن هستند. حال با خبر شدیم که فصل سوم این اثر در راه است و به زودی در آن دیده خواهد شد. ظاهرا این فصل قرار است محتویات فراوانی را با خود به بازی بیاوردکه از بهترین آن‌ها باید به خودروی تازه‌ای به نام Tyranno اشاره داشت.

فصل سوم بازی Rocket League از تاریخ ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ (۷ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) به مدت ۳ ماه آغاز می‌شود و هواداران می‌توانند از تجهیزات موجود در آن لذت ببرند. در پایان می‌توانید تریلر گفته شده در مورد این فصل را تماشا و دریافت کنید. به محض انتشار اطلاعات بیشتر در خصوص بازی Rocket League، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید